Zboží 9 / 11

Pelety Boilies - GLM Betain se Švestkou, 250 g

Kód: PBGL10
Tepelně upravená, silná rybí směs s podílem extraktu z mušlí - GLM a Betainu. Jedinečná kombinace netradičních rybích surovin s ovocnou složkou!

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Pelety Boilies - GLM Betain se Švestkou, 250 g
Pelety Boilies - GLM Betain se Švestkou, 250 g

! Vařené pelety !

! KOMBINACE GLM, BETAINU, KRILLU A ŠVESTKY ! 

 

  • Obsahuje: 18 druhů vnadících složek. Ve směsi je i menší podíl syrového rybího masa z Tresky. Dále obsahuje práškový GLM extrakt, tekutý GLM liquid, Fish liqud - rybí extrakt, krevetovou moučku, rozpustný rybí protein, natrávená játra, masovou moučku, na ryby účinný bezvodý Betain, pivovarské kvasnice, aj. Pojivem jsou syrová vejce, sušené mléko, syrovátka, melasa a několik druhů extrudovaných, nebo vločkovaných surovin - kukuřice, sója, hrách, rýže, jáhly, aj.
  • Charakteristika:   Jde o kombinovanou bílkovino - ovocnou směs, na základě specifických mouček a výrobků z mořských plodů, s podílem velmi atraktivního GLM extraktu, včetně syrového rybího masa. Na českém trhu jsme jediní, kdo používá syrové rybí maso do výrobků z těst ! Boilies pelety GLM Betain jsou vhodnou nástrahou především pro kaprovité ryby, nepohrdne nimi ani jeseter. 
Barva GLM pelet je temně zelená, pelety mají specifický pach po rybách, spojený s charakteristickou jemnou vůní zralé švestky. Pelety jsou vyrobeny speciální výrobní technologií. Od povrchu postupně měknou, ale drží pohromadě. V letním období vydrží ve vodě cca 3 - 6 hodin, záleží na průměru a množství bílé ryby. Pokud je jich ve vodě hodně, "ozobou" peletu i za polovinu času. V chladné vodě, bez aktivity bílé ryby pak 8 i více hodin. 
 
  • Možnosti použití:  Boilies pelety GLM Betain mají středovou dírku, takže jsou vhodné především jako nástraha a v menším průměru i na feeder. Úspěchy budou nejen u kaprů, ale i jeseterů, parem, sumců, aj. . Pro zvýšení vnadícího efektu a na prodloužení doby rozpadu pelet, je doporučuji obalit těstem GLM Betain, nebo namočit do GLM Liquid. Účinnost podpoříte ještě více, když si takto namočené pelety dobře obalíte v našem Práškovém dipu GLM Betain. Můžete udělat i více vrstev.

 

  • Skladování:  Výrobky jsou stabilizovány přírodními konzervanty. Pelety nechte dobře uzavřené v krabičce, nebo PVC sáčku.  Skladujte při teplotě do +15 °C. Přechodné zahřátí na vyšší teploty na výpravách nevadí, jen je pak opět uložte do chladu. Nenechávejte pelety za okny auta při plném slunečním svitu !  Doporučená doba skladovatelnosti 6 měsíců!
Specifikace
Váha 0.25 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 9 / 11