Odběr novinek
Zboží 1 / 10

Pelety Boilies - JÁTROVÉ, 250 g

Kód: PBVJ20
Tepelně upravená směs s natrávenými játry, hydrolyzovanými bílkovinami a podílem rybího masa. Silná a bohatá směs s velmi dobrým účinkem na ryby od jara do podzimu!

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Pelety Boilies - JÁTROVÉ, 250 g
Pelety Boilies - JÁTROVÉ, 250 g

 

  • Obsahuje: 19 druhů velmi kvalitních, jemně až středně mletých surovin. Základem jsou extrudované (upravené "šokovým" teplem) a pařené suroviny s vysokým podílem natrávených jater, hydrolyzované bílkoviny, rybího masa a pivovarských kvasnic. Tepelně upravené suroviny a natrávené bílkoviny jsou základem ve směsích všech předních, evropských výrobců krmiv pro umělý chov ryb. 
Dále směs obsahuje:  Rybí moučku, rybí protein, vaječnou bílkovinu, expandovanou rýži, krmné kvasnice, ovocné cukry, melasu, CSL mouku,  aj.
  • Charakteristika: Jde o tepelně upravený, velmi bohatý typ pelet na základě tepelně, nebo enzymaticky upravených surovin. Netradiční kombinace natrávených jater a pivovarských kvasnic dává směsi zvláštní charakter, vůni i chuť. Ve vodě pak tyto pelety vnadí nejen svými lehce stravitelnými surovinami, ale také natrávenou bílkovinnou složkou, obsahující přírodní organické kyseliny, obsažené v přirozené, rozkládající se potravě ve vodě. Tato kombinace je pro ryby velmi atraktivní, což nám potvrzují naše vlastní zkušenosti a úspěchy u vody. 

 Směs na pelety je vyrobena velmi obdobně jako je tomu u našich boilies stejné řady, a jsou také tepelně upraveny v páře, takže pak vydrží ve vodě 3 - 6 hodin, dle průměru. Doba rozpustnosti však záleží na teplotě vody, a hlavně aktivitě bílé ryby! Pokud je jich ve vodě hodně,"ozobou" jakkoliv tvrdou peletu za zlomek času! Je to velmi kvalitní směs s mnoha druhy nadstandardně jakostních surovin a specifických doplňků. Pelety mají hnědou barvu, po použitých surovinách  s charakteristickým pachem po játrech s rybím masem a kvasnicemi. 

Neobsahují žádná umělá barviva ani syntetická aromata, jen a pouze přírodní suroviny!

Mnohé suroviny pochází z potravinářského průmyslu!
 
  • Možnosti použití:  Boilies pelety se používají jako chytací – nejlépe macerované a dipované, nebo jako vnadící . Doporučuji k těmto peletám přikoupit některý z našich boosterů, které použijete pro jejich maceraci (namáčení). Můžete je také obalit v některém z našich práškových dipů. Výrazně tak zvýšíte rychlost vnadícího efektu a prodloužíte dobu rozpadu!
  • Skladování:  Výrobky jsou stabilizovány přírodními stabilizátory, nepoužíváme totální konzervanty, které z nich udělají “ mrtvou surovinu “ a navíc ovlivňují vnadící efekt. Pelety nechte dobře uzavřené v krabičce, nebo PVC sáčku.  Skladujte při teplotě od – 20 do +6 °C ( mražák, nebo chladnička )!  Přechodné zahřátí na vyšší teploty na výpravách nevadí, jen je pak opět uložte do chladu. Nenechávejte pelety za okny auta při plném slunečním svitu !  Doporučená doba skladovatelnosti 6 měsíců!

 

Specifikace
Váha 0.25 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 1 / 10