Odběr novinek
Zboží 3 / 12

Pelety Boilies - KRILL a OLIHEŇ, 1 kg

Kód: PBKR30
Tepelně upravená, velmi silná rybí směs s podílem krilové a olihňové moučky, rybího masa a tekutého krilu. Jedinečná kombinace rybích surovin!

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Pelety Boilies - KRILL a OLIHEŇ, 1 kg

 

Velmi silná a účinná rybí směs s antarktickým krilem !

 

  • Obsahuje: 16 druhů vnadících složek! Převažuji rybí moučky + mořský krill a olihňová moučka (celkem jich je 52 %). Dále extrudované suroviny ( 6 druhů ) , kvasnice, hydrolizovaná bílkovina, natrávená játra, aj. 
  • Charakteristika: Typická silná rybí směs, s vysokým obsahem rybích mouček s přídavkem tekutého krilu, který je vynikajícím atraktorem pro ryby. Pelety mají hnědo - červenou barvu, silnou rybí vůni, díky vysokému obsahu krilu, olihní, krevet, aj. mouček, které dávají krmivu nezaměnitelný charakter. Ve vodě od povrchu postupně měknou a " sliznou " cca 3 – 6 hodin, dle svého průměru. Záleží hodně na teplotě vody a aktivitě bílé ryby, které dokážou "ozobat" peletu za třetinu času!
  • Možnosti použití:  Pelety mají středovou dírku, takže jsou vhodné především jako nástraha a to i na feeder!  Úspěchy budou nejen u kaprů, ale i  jeseterů, vyzy velké, parem, tloušťů, sumců, aj. . Pro zvýšení vnadícího efektu a na prodloužení doby rozpadu pelet, je doporučuji obalit těstem Kril & Oliheň, nebo namočit do Krill Liquid. Účinnost podpoříte ještě více, když si takto namočené pelety dobře obalíte v našem Práškovém dipu Krill a oliheň. Můžete udělat i více vrstev.

 

  • Skladování:  Výrobky jsou stabilizovány přírodními konzervanty. Pelety nechte dobře uzavřené v krabičce, nebo PVC sáčku.  Skladujte při teplotě od – 20 do +10 °C ( mražák, nebo chladnička )!  Přechodné zahřátí na vyšší teploty na výpravách nevadí, jen je pak opět uložte do chladu. Nenechávejte pelety za okny auta při plném slunečním svitu !  Doporučená doba skladovatelnosti 6 měsíců!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Specifikace
Váha 1 kg
S tímto zbožím kupují
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 3 / 12