Odběr novinek
Zboží 2 / 2

BLACK HALIBUT + KREV - pelety s dírkou, 2,5kg

Kód: SR12e04c5
Vlastní výroba! Obsah 45 % syrového rybího masa s rybím tukem a krevní moučkou! Bohatá rybí směs s vysokým vnadícím efektem!

Žádné hodnocení.
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Zpět k hlavnímu výrobku BLACK HALIBUT + KREV - pelety s dírkou
Další varianty zboží: BLACK HALIBUT + KREV - pelety s dírkou
BLACK HALIBUT + KREV - pelety s dírkou, 2,5kg

 

Syrové rybí maso + rybí tuk + krevní moučka = vysoký vnadící efekt !

 

  • Obsahuje: 16 druhů vnadících složek! Převažuje SYROVÉ RYBÍ MASO, rybí moučka, krevní moučka, masová moučka, enzymaticky upravená játra aj. (celkem živočišných surovin je 68 % z celkové hmoty). 
Charakteristická barva a pach je dán právě směsí rybího masa, masových mouček a sušené krve. Zbytek jsou extrudované suroviny, kvasnice, klíčky, kukuřičná mouka, rybí tuk, aj.
 
 Směs neobsahuje žádná umělá barviva ani syntetická aromata!
Vše jsou jen přírodní produkty!
  • Charakteristika: Jde o vlastní výrobu i recepturu!  Nikoliv o přebalovaná  krmiva zahraničních značek pro lososovité ryby! Je to velmi silná rybí směs se základem v obsahu syrového rybího masa a vnitřností - mlíčí a jikry, výběrových masových a rybích mouček + hovězí krve. Pojivem jsou tepelně upravené suroviny, jako např, kukuřice, pšenice, bisquit mouka, rýže aj. Díky tomu ve vodě tyto suroviny velmi dobře pracují od časného jara do pozdního podzimu!

Pelety Black Halibut obsahují 45 % NL (bílkovin)  a 19 % tuku  -  převážně z rybích vnitřností! Pelety mají středovou dírku, jsou v celém svém profilu velmi mastné, nejen na povrchu od macerování. 

Barva pelet Black Halibut jak již napovídá název je sytě černá, pelety mají výrazný pach po rybách s krevní moučkou. Vytváří se tak, rybolovnou praxí ověřená, zajímavá kombinace, rybího tuku, krve a rybího masa se všemi jeho složkami, tj. sliz, šupiny, vnitřnosti, jikry, mlíčí atd. 
 
Takovou kombinaci krve a přírodních složek z ryb nenajdete v žádném výrobku od domácích výrobců, na českém trhu!  Jejich přirozený charakter nenahradí ani sebekvalitnější aromata!
 
Pelety (včetně průměrů 10 mm a 12 mm, které jsou speciální výrobní technologií upraveny pro delší životnost ve vodě), se od povrchu postupně rozpadají a vydrží tam cca 3 - 8  hodin, dle průměru. V chladné vodě i mnohem déle. Doba rozpustnosti, díky vysokému obsahu tuku, však záleží také na teplotě vody, a hlavně na aktivitě bílé ryby. Pokud je jich ve vodě hodně, "ozobou" peletu i za polovinu času.
Specifikace
Váha 2.5 kg
S tímto zbožím kupují
Boilies - BLACK HALIBUT, 4 x 500 g Boilies - BLACK HALIBUT, 4 x 500 g Kód: BOHA-2
Boilies - FRANKFURTSKÁ KLOBÁSA s česnekem, 4 x 500 g Boilies - FRANKFURTSKÁ KLOBÁSA s česnekem, 4 x 500 g Kód: BFKC12
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 2 / 2