Zboží 6 / 7

Krmivo pro násadu - Premium Select Coppens 25 kg, 1 ks

Kód: BRM25
Vhodné pro velký plůdek a násadu kapra, velké závojnatky, shibunkiny, KOI kapry a další kaprovité ryby v bazénech či rybnících. I pro studenovodní akvaristiku. Vysoce výživné, nízký odpad! Vyrobeno v Holandsku.

Žádné hodnocení.
Coppens Výrobce: Coppens
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Krmivo pro násadu - Premium Select Coppens 25 kg, 1 ks

 

Vhodné pro všechny druhy kaprovitých ryb !

Rychlý růst, zlepšení kondice !

 

  •  Složení: Rybí moučky, rybí protein, rybí vývar, rybí tuk, obiloviny, kukuřice, sojová mouka, kukuřičný gluten, kvasnice, aminokyseliny, premix vitamínů a minerálů.

Obsah živin: Bílkoviny (NL) 34 %, tuk 15 %, vláknina 2,1 %, vitamin A 10 000 IU (mezinárodní jednotky), vitamin D3 2 000 IU, vitamin E 200 mg/kg , vitamin C 150 mg / kg + soubor stopových prvků a antioxidanty.

  • Charakteristika: Špičkové, plnohodnotné, potápivé krmivo v peletkách o průměru  4,5 mm, 8 mm. Je vyrobeno extruzí z vysoce  kvalitní směsi, sestavené pouze z výběrových surovin. Je určeno jako základní krmivo, především pro mladší stádia kaprovitých ryb - větší plůdek a násadu - 2 leté ryby.

Krmivo je vyrobeno v Nizozemí špičkovou technologii (v ČR takovou ani nikdo nedisponuje),  která zaručuje jeho vynikající stravitelnost a tím i minimální exkrementy z ryb! Má vysoký obsah bílkovin a tuků nutných pro intenzivní výživu ryb v okrasných nádržích bez přirozené potravy. Peletky se dobře potápí, nerozpouští, ale jen změknou a vydrží tak po mnoho hodin!  

  • Použití: Pro kaprovité ryby, nebo i pro smíšené obsádky, kapr a jeseter. Vhodné i pro studenovodní akvaristiku na výkrm mladých závojnatek, a jiných druhů barevných karasů a KOI ryb. Krmte jen tolik, kolik jsou schopny ryby ihned sežrat, aby zbytečně nezůstávalo krmivo na dně bez povšimnutí!

Pokud nemáte v jezírku vzduchování, dbejte na pravidlo, že se vzrůstající teplotou vody, klesá i obsah kyslíku a je třeba krmit velmi opatrně. Nažraná ryba snáší kyslíkový deficit velmi špatně! Hlavně v ranních hodinách, kdy za tmy rostliny kyslík z vody spotřebovávají a vydechují do ní kysličník uhličitý (proces disimilace)! Záruční doba 6 měsíců od zakoupení!

  • Skladování a spotřeba:  Pelety skladujte v PVC obalu na suchém a chladnějším místě, bez přímého slunečního záření. Spotřebujete ideálně do 6 měsíců od nákupu, max do 10 měsíců, při správném skladování a teplotě do 18 °C.
 
Specifikace
Váha 25 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 6 / 7