Odběr novinek
Zboží 5 / 5

Vnadící pelety - BLACK HALIBUT - Coppens - 20 kg

Kód: KPBHC20
Originál krmné Halibut pelety Coppens - Holandsko. Pytle po 20 kg jsou u Ø 16 a 20 mm, 25 kg u Ø 4,5 až 10 mm ! Bez středové dírky! Pro samostatné objednávky těchto pelet, neplatí doprava zdarma!

Žádné hodnocení.
Coppens Výrobce: Coppens
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Vnadící pelety - BLACK HALIBUT - Coppens - 20 kg

 

Oblíbené originální, extrudované Halibut pelety od firmy Coppens - Holandsko

 

  • Složení: Originální receptura nizozemského výrobce. Obsah základních živin 36 % NL (bílkovin), 14 % tuku, 1,5% vlákniny. Poměr aminokyselin je velmi blízký rybímu masu!
  • Charakteristika: Krmné pelety nemají středovou dírku! Jsou vyráběny extruzí (tepelné zpracování) a velmi dobře se potápí! Vyznačují se velmi jemnou strukturou surovinových částic a dokonalou směsí, což znamená, že v každé granulce je opravdu to, co výrobce garantuje! 
 
Ve vodě se tyto "halibutky" rozpadají pozvolna, od povrchu ke středu, dle velikosti:
 
Ø   6 mm - cca 2 hod.
Ø 10 mm - cca 3 hod.
Ø 14 mm - cca 4 hod.
Ø 20 mm - cca 8 hodin
 
Nezáleží však jen na průměru pelet, ale i na teplotě vody a hlavně na aktivitě bílé ryby, které dokážou "ozobat" peletu za polovinu uvedeného času! 
  • Tip na použití: Tyto pelety se dají použít nejen na vnadění, ale po rozdrcení i pro výrobu boilies! Jako vnadící se dají menší průměry zamíchat také do krmítkových směsí (Ø 3 a 4 mm ), či method mixů, nebo i pro přímé vnadění v PVA sáčcích, na volno z lodí, kobercové vnadění, raketou, atd.
Pelety je možno ještě více zatraktivnit zalitím lososovým olejem. Pelety jsou mimo to i vynikající surovinou pro výrobu boilies! Pro výrobu kvalitních halibut boilies, můžete dát do Vaší směsi 60 - 70 % nadrcené hmoty pelet, zbytek pak už jen pojivové přísady (sojová či pšeničná mouka, oplatková mouka, pšeničné klíčky, tekutá játra, pivovarské kvasnice, lososový olej, atd.).
  • Tip:  Do těchto pelet lze ručně, lehce vyvrtat dírku a udělat si z nich levně chytací pelety.
 
 
 
 
Specifikace
Váha 20 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 5 / 5