Odběr novinek
Zboží 3 / 6

Vnadící pelety - BLACK HALIBUT + KREV, 2,5 kg

Kód: SR12e05a01
Vlastní výroba! Směs syrového rybího masa, krve, masových a rybích mouček s ideálním poměrem extrudovaných surovin, jaký požadují kaprovité ryby !

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Vnadící pelety - BLACK HALIBUT + KREV, 2,5 kg
Vnadící pelety - BLACK HALIBUT + KREV, 2,5 kg

 

Skutečný "HALIBUT" s obsahem rybího masa, tuku a vnitřností !

( není mnoho výrobků s názvem "Halibut", aby tyto suroviny obsahovali ! )

 

  • Složení: 15 druhů vnadících složek! Převažuje syrové rybí maso a vnitřnosti, krevní moučka, masová moučka, rybí tuk (celkem 60% z celkové hmoty). Zbytek jsou extrudované suroviny, kvasnice, bisqut mouka, lososový olej, aj. Obsah základních živin: 35 % NL (bílkovin), 16% tuku, 1,5 % vlákniny. Poměr aminokyselin velmi blízký rybímu masu!
Směs neobsahuje žádná umělá barviva ani syntetická aromata!
Vše jsou jen přírodní produkty!
 
  • Charakteristika: Naše krmné pelety nemají středovou dírku a jsou vyrobeny na základě velmi úspěšné kombinace originální halibut směsi, krevní moučky a rybího masa!  Jsou vyráběny tlakovým lisováním za studena a velmi dobře se potápí! Tak je zachováno přirozené aroma rybího masa, které je ve vodě tím nejpřirozenějším atraktorem. Syrové rybí maso a vnitřnosti obsahují přesně to, nač všechny velké kaprovité ryby reagují!  V kombinaci s krevní moučkou vzniká úžasně atraktivní směs, která se nám velmi osvědčila i na závodech!

Ve vodě se naše "black halibutky" rozpadají pozvolna od povrchu ke středu dle velikosti: 


12 mm - cca do 1,5 hod.

16 mm - cca 2 - 3 hod.

20 mm - cca 3 - 4 hod., 

24 mm - cca 4 - 5 hod.
 
Nezáleží však jen na průměru pelet, ale především i na teplotě vody a hlavně na aktivitě bílé ryby, které dokážou "ozobat" peletu za polovinu uvedeného času! Rychlost nástupu vnadícího efektu, vám však velmi dobře vynahradí kratší dobu rozpadu, oproti halibut peletám fy. Coppens.
  • Možnosti použití: Tyto pelety jsou určeny především na levné, rychlé a účinné vnadění, jako rozšíření sortimentu k našim Originál halibut peletám! Jako vnadící se dají použít i do PVA sáčků, na volno z lodí, kobercové vnadění, raketou, nastřelováním, atd. Pelety je možno ještě více zatraktivnit zalitím Lososovým olejem, nebo Tekutými játry. Pelety jsou mimo to i vynikající surovinou pro výrobu vlastních boilies! Pro výrobu Halibut boilies, můžete dát do Vaší směsi 50 – 60 % nadrcené hmoty pelet, zbytek pak už jen pojivové přísady (sojová či pšeničná mouka, tzv. "bisquit" -oplatková mouka, klíčky, natrávená játra, kvasnice, lososový olej, atd. ).
  • TIP:  Do těchto pelet lze ručně lehce vyvrtat dírku a udělat si z nich rychle chytací pelety !

 

Specifikace
Váha 2.5 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 3 / 6