Odběr novinek
Zboží 4 / 6

Vnadící pelety - RED HALIBUT + KREV, 2,5 kg

Kód: KR-RHK210
Obsahují 40 % syrového rybího masa! Napuštěny rybím tukem a směsí červeného koření Robin Red.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Vnadící pelety - RED HALIBUT + KREV, 2,5 kg
Vnadící pelety - RED HALIBUT + KREV, 2,5 kg

 

Tyto krmné pelety nemají svým složením v ČR konkurenci !

 

  • Obsahuje: 18 druhů vnadících složek! Převažuje SYROVÉ RYBÍ MASO, krevní moučka, masová moučka, enzymaticky upravená játra aj. (celkem 60% z celkové hmoty). 
Charakteristická barva a vůně pelet Red Halibut Krev, je dána směsí tmavých živočišných složek a červeného koření. Zbytek jsou různé extrudované suroviny, kvasnice, klíčky, kukuřičná mouka, rybí tuk, aj.
 
 Směs neobsahuje žádná umělá barviva ani syntetická aromata!
Vše jsou jen přírodní produkty!
 
  • Charakteristika: Jde o vlastní výrobu i recepturu!  Nikoliv o přebalovaná a dochucená krmiva zahraničních značek pro lososovité ryby! Je to velmi silná rybí směs s vysokým obsahem syrového rybího masa, hovězí krve a osvědčené směsi červeného koření Robin Red - což dělá výrobek ojedinělým v ČR! Pelety Red Halibut Krev jsou převážně složeny hlavně ze syrového rybího masa, jiker a mlíčí,  masových mouček, krevní moučky a nutných EXTRUDOVANÝCH  pojiv
Obsahuje 42 % NL (bílkovin)  a 18 % tuku  -  převážně z rybích vnitřností! Pelety nemají středovou dírku, jsou v celém svém profilu velmi mastné, nejen na povrchu od macerování. 
Barva je červenočerná, pelety mají výrazný pach po rybách s krevní moučkou, s velmi jemnou vůní koření. Vytváří se tak, rybolovnou praxí ověřená, zajímavá kombinace koření, rybího tuku, krve a rybího masa se všemi jeho složkami, tj. sliz, vnitřnosti, jikry, mlíčí atd. 
 
Takovou kombinaci koření a přírodních složek z ryb nenajdete v žádném výrobku od českých výrobců, na trhu s výrobky pro sportovní rybolov! Jejich přirozený charakter nenahradí ani sebekvalitnější aromata!
 
Pelety Red Halibut Krev se od povrchu postupně rozpadají a vydrží ve vodě cca 2 - 6  hodin, dle průměru. V chladné vodě i mnohem déle. Doba rozpustnosti, díky vysokému obsahu tuku, však záleží nejen na teplotě vody, ale hlavně také na aktivitě bílé ryby. Pokud je jich ve vodě hodně, "ozobou" peletu i za třetinu času.
 
  • Možnosti použití:  Pelety jsou určeny pro vnadění ryb, především kapra, jesetera, parmy, ale i sumce, aj. Vnadící účinek lze zesílit macerováním v rybím tuku, nebo tekutých játrech. Osvědčily se perfektně především v teplém letním období, nebo kdy voda přesáhla alespoň 15°C.

 

Specifikace
Váha 2.5 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 4 / 6