Odběr novinek
Zboží 6 / 6

Vnadící pelety Velké - BLACK HALIBUT - Coppens - 20 kg

Kód: KPBHC20
Originál krmné, velké Halibut pelety od fy. Coppens - Holandsko. Vysoký obsah rybích mouček. Průměr pelet je 14 a 20 mm. Bez středové dírky.

Žádné hodnocení.
Coppens Výrobce: Coppens
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Vnadící pelety Velké - BLACK HALIBUT - Coppens - 20 kg

Velikost pelet je 14 a 20 mm

Velké originální Halibut pelety od holandské firmy Coppens

 

  • Složení: Originální receptura nizozemského výrobce.

Obsah základních živin: 34 % NL (bílkovin), 15 % tuku, 2,1% vlákniny. Poměr aminokyselin je velmi blízký rybímu masu!

  • Charakteristika: Krmné pelety nemají středovou dírku! Jsou vyráběny extruzí (tepelné zpracování) a velmi dobře se potápí! Vyznačují se velmi jemnou strukturou surovinových částic a dokonalou směsí, což znamená, že v každé granulce je opravdu to, co výrobce garantuje! Ve vodě tyto "halibutky" změknou, mírně nabobtnají, ale stále drží tvar, pokud je neobere bílá ryba.

Doba rozpadu podle výrobce je 10 - 20 hodin. Údaj je platný pro chladnou vodu bez přítomnosti bílé ryby. Dobu rozpadu však ovlivňuje teplota vody a hlavně aktivita a množství bílé ryby, které dokážou zkrátit životnost pelet i na méně jak polovinu.
 

  • Tip na použití: Pelety Black halibut se dají použít nejen na vnadění, ale po rozemletí i pro výrobu boilies. Jako vnadící se dají menší průměry zamíchat také do krmítkových směsí (Ø 3 a 4 mm ), či method mixů, nebo i pro přímé vnadění v PVA sáčcích, na volno z lodí, kobercové vnadění, raketou, atd.

Pelety je možno ještě více zatraktivnit zalitím lososovým olejem. Pelety jsou mimo to i vynikající surovinou pro výrobu boilies! Pro výrobu kvalitních halibut boilies, můžete dát do vaší směsi 50 - 60 % nadrcené hmoty pelet, zbytek pak už jen pojivové přísady (sojová či pšeničná mouka, oplatková moukapšeničné klíčkykrvavá játrapivovarské kvasnicelososový olej, atd.).
 

Dobrá rada:  Do těchto pelet lze lehce ručně vyvrtat dírku a udělat si z nich levné chytací pelety.

  • Skladování a spotřeba: Pelety skladujte hlavně v suchu, idealně do 18 °C. Dobře uzavřené v PVC obalech, na nevodivé podložce - paleta, karton, dřevo, aj., aby nedocházelo při změnách teploty ke kondenzaci vody v místě styku s podlahou - pelety mohou zaplísnit.

Spotřebujte nejlépe do konce rybolovné sezony. Dobře skladované max. do 10 měsíců od prodeje. 

 
 
 
 
Specifikace
Váha 20 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 6 / 6