Zboží 2 / 6

Směs VNADÍCÍCH PELET - Ø 12 mm, 10 kg

Kód: SR14c0202
Pro kobercové a rychlé vnadění, do PVA, výborné i na řeku, aj. Směs pelet 4 různých druhů o průměru 12 mm. Každá je jiného složení!

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Zpět k hlavnímu výrobku Směs VNADÍCÍCH PELET - Ø 12 mm
Další varianty zboží: Směs VNADÍCÍCH PELET - Ø 12 mm
Směs VNADÍCÍCH PELET - Ø 12 mm, 10 kg

 

Naše speciální výrobní edice krmných peletek s rozdílným surovinovým složením !

 

  • Charakteristika: Krmné peletky jsou směsí pelet různých druhů o průměru 12 mm ve stejném poměru. Nemají středovou dírku. Ve směsi jsou zastoupeny sladké, masové, rybí, kořeněné i játrové suroviny. Je to výrobek určený především pro rychlé vnadění kaprovitých ryb. Doba rozpadu ve vodě cca 1 - 3 hod., dle druhu pelet, jejich průměru, teploty vody a hlavně aktivity bílé ryby. Dobře a rychle se ve vodě rozpadají a uvolňují vnadící atraktory. Směs na jejich výrobu je složena převážně z extrudovaných – tepelně upravených surovin, které mají mnohem lepší vnadící účinek, než klasické suroviny! Každá peleta je z jiné směsi, jiné surovinové skladby a tím i jiné vůně a chutě!
Zajímavé ceny jsme, mimo jiné, dosáhli i zvýšením výkonu strojního zařízení a zlepšení rentability výroby!
  • Možnosti použití: Tato směs pelet je určena především na rychlé vnadění kaprovitých ryb, kdy do vody dostanete velmi široké a různorodé spektrum druhů suroviny, jejich chutí a pachů, takže je větší šance na to, že si ryba něco z toho vybere. Vhodné na závody, nebo kobercové vnadění.
Skladujte pelety v tenčích vrstvách v rašlových pytlech, nebo na přepravkách pro ovoce a zeleninu a na vzdušném, suchém místě. Pak vydrží neomezeně dlouho! Pro rychlý a intenzivní nástup vnadícího efektu je možné zalít pelety některou z našich tekutých potrav, booosterem, nebo jen lososovým olejem. Účinnost podpoříte ještě více, když si takto namočené pelety dobře obalíte v jakékoliv sypké, kvalitní krmítkové směsi. Pak se okolo pelet po vhození do vody vytvoří mrak drobných částic krmiva, který přiláká ryby mnohem dříve.

 

Specifikace
Váha 10 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 2 / 6