Odběr novinek
Zboží 2 / 7

Směs VNADÍCÍCH PELET - Ø 12 mm, 5 kg

Kód: SR14c0200
Pro kobercové a rychlé vnadění, do PVA, výborné i na řeku, aj. Směs pelet 4 různých druhů o průměru 12 mm. Každá je jiného složení!

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Směs VNADÍCÍCH PELET - Ø 12 mm, 5 kg
Směs VNADÍCÍCH PELET - Ø 12 mm, 5 kg

Naše speciální výrobní edice krmných peletek s rozdílným surovinovým složením !

 

  • Charakteristika: Krmné peletky jsou směsí pelet různých druhů o průměru 12 mm ve stejném poměru. Nemají středovou dírku. Ve směsi jsou zastoupeny sladké, masové, rybí, kořeněné i játrové suroviny. Je to výrobek určený především pro rychlé vnadění kaprovitých ryb. Protože jde o vnadící pelety, nejsou tak výrazně aromatizované. Nesmí totiž přebít svou intenzitou vůně chytací nástrahy, které nahodíte ke krmnému místu.

Doba rozpadu ve vodě cca 1 - 2 hod., dle druhu pelet, teploty vody a hlavně aktivity bílé ryby. Dobře a rychle se ve vodě rozpadají a uvolňují vnadící atraktory. Směs na jejich výrobu je složena převážně z extrudovaných – tepelně upravených surovin, které mají mnohem lepší vnadící účinek, než klasické suroviny! Každá peleta je z jiné směsi, jiné surovinové skladby a tím i jiné vůně a chutě!

  • Možnosti použití: Tato směs pelet je určena především na rychlé vnadění kaprovitých ryb, kdy do vody dostanete velmi široké a různorodé spektrum druhů suroviny, jejich chutí a pachů, takže je větší šance na to, že si ryba něco z toho vybere. Vhodné na závody, nebo kobercové vnadění.

Skladujte pelety v tenčích vrstvách v rašlových pytlech, nebo na přepravkách pro ovoce a zeleninu a na vzdušném, suchém místě. Pro rychlý a intenzivní nástup vnadícího efektu je možné zalít pelety některou z našich tekutých potravbooosterem, nebo jen lososovým olejem. Účinnost podpoříte ještě více, když si takto namočené pelety dobře obalíte v jakékoliv sypké, kvalitní krmítkové směsi. Pak se okolo pelet po vhození do vody vytvoří mrak drobných částic krmiva, který přiláká ryby mnohem dříve.
 

  • Skladování a spotřeba: Pelety jsou konzervované a vysušené. Pokud jej chcete ještě více suché, nechejte je v prodyšném obalu na vzdušném místě ( nejlepší je přepravka na ovoce). Takto se vám výrobky vysuší úplně a vydrží bez úhony po mnoho měsíců. Pak je ale uzavřete do papírových pytlů, aby nevyprchávalo přirozené aroma. 

Pokud je ale necháte dlouhodobě uzavřené v neprodyšném PVC obalu, skladujte při teplotě do 20 °C  a spotřebujte cca do 12 měsíců od nákupu. Pro dlouhodobé skladování dejte směs do prodyšných obalů ( tkané, rašlové nebo papírové pytle ) a mějte při teplotě nejlépe do cca 15 °C. Avšak 1 - 4 týdenní přepravu v PVC sáčcích na rýbářských výpravach směs pelet a boilies přežije bez problémů i v letních dnech. Nenechávejte však produkt za okny auta při plném slunečním svitu a ještě uzavřené v PVC sáčku.

Specifikace
Váha 5 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 2 / 7