Zboží 2 / 6

Směs VNADÍCÍCH PELET - Ø 12 mm, 5 kg

Kód: SR14c0200
Pro kobercové a rychlé vnadění, do PVA, výborné i na řeku, aj. Směs pelet 4 různých druhů o průměru 12 mm. Každá je jiného složení!

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Směs VNADÍCÍCH PELET - Ø 12 mm, 5 kg
Směs VNADÍCÍCH PELET - Ø 12 mm, 5 kg

 

Naše speciální výrobní edice krmných peletek s rozdílným surovinovým složením !

 

  • Charakteristika: Krmné peletky jsou směsí pelet různých druhů o průměru 12 mm ve stejném poměru. Nemají středovou dírku. Ve směsi jsou zastoupeny sladké, masové, rybí, kořeněné i játrové suroviny. Je to výrobek určený především pro rychlé vnadění kaprovitých ryb. Doba rozpadu ve vodě cca 1 - 3 hod., dle druhu pelet, jejich průměru, teploty vody a hlavně aktivity bílé ryby. Dobře a rychle se ve vodě rozpadají a uvolňují vnadící atraktory. Směs na jejich výrobu je složena převážně z extrudovaných – tepelně upravených surovin, které mají mnohem lepší vnadící účinek, než klasické suroviny! Každá peleta je z jiné směsi, jiné surovinové skladby a tím i jiné vůně a chutě!
Zajímavé ceny jsme, mimo jiné, dosáhli i zvýšením výkonu strojního zařízení a zlepšení rentability výroby!
  • Možnosti použití: Tato směs pelet je určena především na rychlé vnadění kaprovitých ryb, kdy do vody dostanete velmi široké a různorodé spektrum druhů suroviny, jejich chutí a pachů, takže je větší šance na to, že si ryba něco z toho vybere. Vhodné na závody, nebo kobercové vnadění.
Skladujte pelety v tenčích vrstvách v rašlových pytlech, nebo na přepravkách pro ovoce a zeleninu a na vzdušném, suchém místě. Pak vydrží neomezeně dlouho! Pro rychlý a intenzivní nástup vnadícího efektu je možné zalít pelety některou z našich tekutých potrav, booosterem, nebo jen lososovým olejem. Účinnost podpoříte ještě více, když si takto namočené pelety dobře obalíte v jakékoliv sypké, kvalitní krmítkové směsi. Pak se okolo pelet po vhození do vody vytvoří mrak drobných částic krmiva, který přiláká ryby mnohem dříve.

 

Specifikace
Váha 5 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 2 / 6