Odběr novinek
Zboží 1 / 7

Směs VNADÍCÍCH PELET - Ø 26 mm, 5 kg

Kód: SR14c0300
Směs 4 druhů námi vyráběných pelet o průměrů 26 mm. Dostanete do vody velké množství různorodých surovin!

1 hodnocení
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Směs VNADÍCÍCH PELET - Ø 26 mm, 5 kg
Směs VNADÍCÍCH PELET - Ø 26 mm, 5 kg

Naše speciální výrobní edice krmných pelet s rozdílným surovinovým složením !
 

 • Charakteristika: Tyto krmné pelety jsou směsí různých druhů o průměru 26 mm v poměru 1 : 1 : 1. Ve směsi jsou zastoupeny sladké, masové, CSL a kořeněné suroviny. Každý druh pelet je jiného složení: Červené - Calypso kořeněné, Žluté - Vařená kukuřice, Černé - Halibut a krev. Doba rozpadu ve vodě je cca 3 - 5 hod., dle druhu pelet, teploty vody a hlavně aktivity bílé ryby. Dobře se ve vodě rozpadají a uvolňují vnadící atraktory. Protože jde o vnadící pelety, nejsou tak výrazně aromatizované. Nesmí totiž přebít svou intenzitou vůně chytací nástrahy, které nahodíte ke krmnému místu.
 • Možnosti použití: Tato směs pelet je určena především na vnadění kaprovitých ryb, kdy do vody dostanete velmi široké a různorodé spektrum druhů suroviny, jejich chutí a pachů, takže je větší šance na to, že si ryba něco z toho vybere.  

Pro rychlý a intenzivní nástup vnadícího efektu je možné zalít pelety některou z našich tekutých potravbooosterem, nebo jen lososovým olejem. Účinnost podpoříte ještě více, když si takto namočené pelety dobře obalíte v jakékoliv sypké, kvalitní krmítkové směsi nebo práškovém dipu. Pak se okolo pelet po vhození do vody vytvoří mrak drobných částic krmiva, který přiláká ryby mnohem dříve.

  • Skladování a spotřeba: Pelety jsou konzervované a vysušené. Pokud jej chcete ještě více suché, nechejte je v prodyšném obalu na vzdušném místě ( nejlepší je přepravka na ovoce). Takto se vám výrobky vysuší úplně a vydrží bez úhony po mnoho měsíců. Pak je ale uzavřete do papírových pytlů, aby nevyprchávalo přirozené aroma. 

  Pokud je ale necháte dlouhodobě uzavřené v neprodyšném PVC obalu, skladujte při teplotě do 20 °C  a spotřebujte cca do 12 měsíců od nákupu. Pro dlouhodobé skladování dejte směs do prodyšných obalů ( tkané, rašlové nebo papírové pytle ) a mějte při teplotě nejlépe do cca 15 °C. Avšak 1 - 4 týdenní přepravu v PVC sáčcích na rýbářských výpravach směs pelet a boilies přežije bez problémů i v letních dnech. Nenechávejte však produkt za okny auta při plném slunečním svitu a ještě uzavřené v PVC sáčku.

   

  Specifikace
  Váha 5 kg
  Hodnocení
  hodnotil: Čas: 21:13 Datum: 11.08.2013
  Super na rozkrmení lovného místa. Ve velikosti 26mm kompletní rozpad do 4 hodin.
  Zboží 1 / 7