Zboží 5 / 6

Vnadící pelety - CALYPSO, 5 kg

Kód: SR14c05b00
Směs s červeným kořením a česnekem. Vnadí spolehlivě jedno místo 5 - 6 hodin .

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Vnadící pelety - CALYPSO, 5 kg
Vnadící pelety - CALYPSO, 5 kg

 

  • Obsahuje: 18 druhů kvalitních, středně až hrubě šrotovaných surovin. Základem jsou extrudované  a pařené suroviny.Tepelně upravené suroviny mají intenzivnější přirozené aroma, vysokou stravitelnost, mnohem lépe uvolňují své přirozené aromatické látky a jsou tak velmi atraktivní pro ryby. Tyto suroviny jsou základem ve výrobě špičkových průmyslových krmiv např. pro výkrm lososů.
Dále směs obsahuje hydrolyzovaný hovězí protein, enzymaticky upravená játra, rybí protein, vaječnou bílkovinu, mléčnou bílkovinu, kvasnice, olejnatá semena, rostlinný olej, ovocné cukry, směs 5 druhů přírodních bylin a koření.
  • Charakteristika: Vnadící pelety Calypso nemají středovou dírku. Jde o velmi kvalitní typ vnadících pelet doplňující řadu výrobků kořeněného typu Calypso. Ve vodě pak tyto pelety vnadí nejen svými lehce stravitelnými surovinami, ale také natrávenou bílkovinnou složkou, obsahující přírodní organické kyseliny, obsažené v rozkládající se potravě ve vodě. Tato kombinace je pro ryby velmi atraktivní, což nám potvrzují naše vlastní zkušenosti a úspěchy u vody. Pelety jsou lisované vysokotlakým lisem, který je mechanicky tak zpevní, že bez přídavku pojidel a lepidel vydrží ve vodě cca 6 - 8 hodin - průměry nad 26 mm. Doba rozpustnosti však záleží na teplotě vody, a hlavně aktivitě bílé ryby. Pokud je jich ve vodě hodně, "ozobou" jakkoliv tvrdou peletu za třetinu času! Pelety vyrábíme z obdobné receptury, kterou mícháme i na chytací pelety. Je to tedy velmi kvalitní směs s mnoha druhy nadstandardně kvalitních surovin a specifických doplňků. Pelety mají červenou, přirozenou barvu po použitých surovinách - červené koření, a lehkou kořeněnou vůní!

 Pelety neobsahují umělá barviva ani syntetická aromata, jen a pouze přírodní suroviny! 

 Mnohé suroviny pochází z potravinářského průmyslu!
 
  • Možnosti použití: Při vnadění kaprů a vůbec všech druhů kaprovitých ryb. Vhodné pro stojaté i mírně tekoucí vody. Velmi účinné vnadidlo na závodech! Těmito většími peletami se dá zakrmit pomocí lodě, velmi přesně určité místo, a rybář si může být jist, že se tam budou po mnoho hodin plynule rozpadat a rovnoměrně vnadit! Díky jejich velikosti je bílá ryba nerozebere tak rychle, jako klasické velikosti používané na chytání. Pro rychlejší a intenzivnější nástup vnadícího efektu, doporučuji zalít pelety některou z našich tekutých potrav, nebo lososovým olejem. Účinnost podpoříte ještě více, když si takto namočené pelety dobře obalíte v jakékoliv krmítkové směsi. Pak se okolo pelet, po vhození do vody, vytvoří mrak drobných částic krmiva, který rychleji přiláká ryby.

 

Specifikace
Váha 5 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 5 / 6