Odběr novinek
Zboží 3 / 7

Vnadící pelety - MLÉČNÁ KUKUŘICE, 10 kg

Kód: SR14c04b03
Pelety na sladkém základě s množstvím snadno rozpustných surovin z potravinářského průmyslu. Vnadí velmi rychle a účinně! Vynikající v kombinaci s masovými peletami.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Zpět k hlavnímu výrobku Vnadící pelety - MLÉČNÁ KUKUŘICE
Další varianty zboží: Vnadící pelety - MLÉČNÁ KUKUŘICE
Vnadící pelety - MLÉČNÁ KUKUŘICE, 10 kg
  • Obsahuje: 14 druhů vnadících složek. Základem jsou extrudované suroviny – kukuřice, kukuřičná mouka, pšenice, hrách, jáhly a bisquit moučka. Dále rybí moučka LT 72, rybí protein, syrovátka, pivovarské kvasnice, sušené mléko, glukóza, melasa, přírodně identické aroma mléčná kukuřiče.
  • Charakteristika: Vnadící pelety nemají středovou dírku. Jsou na kukuřičném základě se sladkým podtextem, který jim dodává melasa, mléčný cukr, glukóza (hroznový cukr), slazená bisquit moučka (oplatková  mouka) aj. Směs je středně hrubě mletá, aby se ve vodě při rozpouštění uvolňovaly i větší kousky surovin. Nejsou v ní přídavná pojidla, jen přírodní suroviny, aby docházelo k plynulému rozpadu. Pelety mají špinavě žlutou barvu po surovinách a příjemnou, jemnou kukuřičnou vůni. Směs na pelety je sestavena tak, aby se ve vodě začaly co nejdříve uvolňovat vnadící látky a peleta měla rychlejší nástup povrchového rozpadu. Ve vodě se rozpadají pozvolna od povrchu ke středu, cca 3 - 5 hodin, dle průměru. Záleží na teplotě vody a na aktivitě bílé ryby, které dokážou "ozobat" peletu i za polovinu uvedeného času.
  • Možnosti použití: Pro vnadění kaprů a vůbec všech druhů kaprovitých ryb. Vhodné pro stojaté i mírně tekoucí vody. Velmi účinné vnadidlo na závodech. Tyto pelety jsou sestaveny především pro vnadění na delší dobu, bez nutnosti neustálého prohazování návnady. Prokrmují tak přesně a spolehlivě jedno určené místo po dlouhé hodiny.

Pro rychlý a intenzivní nástup vnadícího efektu, je možné zalít pelety některou z našich tekutých potrav, booosterem, nebo Ovocnými či CSL sirupy. Účinnost podpoříte ještě více, když si takto namočené pelety dobře obalíte v jakékoli naší krmítkové směsi. Pak se okolo pelet po vhození do vody vytvoří mrak drobných částic krmiva, který přiláká ryby mnohem dříve.

  • Skladování a spotřeba: Pelety jsou konzervované a vysušené. Pokud jej chcete ještě více suché, nechejte je v prodyšném obalu na vzdušném místě ( nejlepší je přepravka na ovoce). Takto se vám výrobky vysuší úplně a vydrží bez úhony po mnoho měsíců. Pak je ale uzavřete do papírových pytlů, aby nevyprchávalo přirozené aroma. 

Pokud je ale necháte dlouhodobě uzavřené v neprodyšném PVC obalu, skladujte při teplotě do 20 °C  a spotřebujte cca do 12 měsíců od nákupu. Pro dlouhodobé skladování dejte směs do prodyšných obalů ( tkané, rašlové nebo papírové pytle ) a mějte při teplotě nejlépe do cca 15 °C. Avšak 1 - 4 týdenní přepravu v PVC sáčcích na rýbářských výpravach směs pelet a boilies přežije bez problémů i v letních dnech. Nenechávejte však produkt za okny auta při plném slunečním svitu a ještě uzavřené v PVC sáčku.

 

Specifikace
Váha 10 kg
S tímto zbožím kupují
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 3 / 7