Odběr novinek
Zboží 3 / 6

Vnadící pelety - SLADKÁ SMETANA, 5 kg

Kód: SR14c04b00
Pelety na sladkém základě s množstvím snadno rozpustných surovin z potravinářského průmyslu. Vnadí velmi rychle a účinně! Vynikající v kombinaci s masovými peletami.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Vnadící pelety - SLADKÁ SMETANA, 5 kg
Vnadící pelety - SLADKÁ SMETANA, 5 kg

 

  • Obsahuje: 16 druhů vnadících složek. kombinace extrudovaných surovin – kukuřice, rýže, hrách, pšenice a klasických = obiloviny, luštěniny, řepka, pekárenské a cukrárenské produkty, kmrná mouka. Živočišné moučky, hydrolyzovaný protein, kvasnice, sušené mléko, glukóza, jogurtový koncentrát, melasa, přírodně identické aroma cherry, používané v cukrářství, aj.
  • Charakteristika: Vnadící pelety nemají středovou dírku. Jsou na sladkém základě, který jim dodává řepná melasa, mléčný cukr, glukóza (hroznový cukr), fruktóza (ovocný cukr), slazená bisquit mouka (oplatková  mouka) aj. Směs je středně hrubě šrotována, aby se ve vodě při rozpouštění uvolňovaly i větší kousky surovin. Nejsou v ní přídavná pojidla, jen přírodní suroviny, aby docházelo k plynulému rozpadu. Pelety jsou hnědožluté barvy, mají příjemnou, jemnou vůni po cherry. Směs na pelety je sestavena tak, aby se ve vodě začaly co nejdříve uvolňovat vnadící látky a peleta měla rychlejší nástup povrchového rozpadu. Ve vodě se rozpadají pozvolna od povrchu ke středu, cca 5 - 6 hodin, dle průměru. Záleží teplotě vody a na aktivitě bílé ryby, které dokážou "ozobat" peletu za polovinu uvedeného času.
  • Možnosti použití: Při vnadění kaprů a vůbec všech druhů kaprovitých ryb. Vhodné pro stojaté i mírně tekoucí vody. Velmi účinné vnadidlo na závodech! Tyto pelety jsou sestaveny především pro vnadění na dlouhou dobu, bez nutnosti neustálého prohazování návnad – především se osvědčí při zavážení na velké vzdálenosti. Prokrmují tak přesně a spolehlivě jedno určené místo po dlouhé hodiny. Pro rychlý a intenzivní nástup vnadícího efektu, je možné zalít pelety některou z našich tekutých potrav, booosterem, nebo jen lososovým olejem. Účinnost podpoříte ještě více, když si takto namočené pelety dobře obalíte v jakékoli naší krmítkové směsi. Pak se okolo pelet po vhození do vody vytvoří mrak drobných částic krmiva, který přiláká ryby mnohem dříve.

 

Specifikace
Váha 5 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 3 / 6