Odběr novinek
Zboží 4 / 4

Vnadící pelety XXL Booster - KAPR SPECIÁL, 2,5 kg

Kód: XLBKS10
Naše unikátní krmítková směs Kapr Speciál provlhčená tekutým aminokomplexem, nesoucím další chuťové i pachové atraktory. Nový typ největších vnadících pelet v ČR - průměr 45 mm. Vnadí dlouhodobě a intenzivně krmné místo. Háží se raketou nebo vrhací tyčí.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Vnadící pelety XXL Booster - KAPR SPECIÁL, 2,5 kg
Vnadící pelety XXL Booster - KAPR SPECIÁL, 2,5 kg

 

Nejprodávanější Krmítkovka Kapr speciál napuštěná Aminokomplexem

! Velké pelety o Ø 45 mm, s dobou rozpadu 10 - 20 hodin !

! Vaše krmné místo nezůstane už nikdy bez návnady !

 

  • Charakteristika: Naše krmné pelety XXL Kapr speciál jsou vyrobeny na základě naši stejnojmenné nejprodávanější a také nejúspěšnější krmítkovky. Pelety XXL Booster jsou na českém trhu s návnadami pro sportovní ryboliv jedinečné nejen svou velikostí - průměrem 45 mm, ale také složením a technologickou úpravou. Pelety Kapr speciál mají ve své směsi navíc i podíl oplatkových mouček, které vylepšují jejich strukturu a prodlužují rozpustnost. Obsah hydrolyzovaných, snadno rozpustných rybích mouček výrazně zvyšuje účinnost vnadícího efektu.

Největší předností těchto velkých vnadících pelet je ale to, že jsou v celém profilu provlhčeny ( "nabustrovány" ) speciální směsí aminokomplexu. Tuto metodu lisovaného  " hotového těsta " nepoužívá zatím žádný výrobce v ČR. Velkou výhodou takovýchto pelet je, že tak snadno nevyvětrávají a neztrácí na své atraktivitě. Ve vodě se z ních při rozpouštění trvale a stejnoměrně šíří všechny vnadící složky, takže udrží mnohem spolehlivěji ryby u krmného místa.   

Směs na tyto XXL pelety je sestavena tak, aby se peleta ve vodě pozvolna od povrchu rozpouštěla a střed zůstával stále pevný. Ve vodě povrch pelety jen "oslizne" a pokud jej neozobává bílá ryba, tak se pozvolna rozpouští a vypouští do okolí jemný vnadící mrak. Ve vodě vydrží tyto velké krmné pelety při teplotě vody okolo 10 - 15 °C cca 15 – 24 hodin. V teplém letním období 8 - 15 hodin. Záleží nejen na teplotě vody, ale hlavně na aktivitě bílé ryby, které dokážou při hojném výskytu "ozobat" peletu i za polovinu uvedeného času. V proudné vodě se doba rozpadu také adekvátně zkracuje.

Krmné pelety XXL Booster - Kapr Speciál nemají středovou dírku. Jsou vyráběny ze zavlhlé ( aminokomplexem napuštěné ), středně hrubě mleté směsi, která je stlačená na vysokotlakých lisech Pelety se tak ve vodě pomalu rozpouští a uvolňují se i větší kousky surovin. Pelety jsou tmavě šedé až černé barvy, mají jemnou vůni po použitých surovinách a slanou chuť .

  • Možnosti použití: Pelety XXL Booster jsme vyrobily na základě našich praktických zkušeností a také poptávky sportovních rybářů po návnadě, která by vydržela na krmném místě dlouhou dobu vnadit a udržovala ryby stále ve střehu. Především šlo o situace, kdy je potřeba krmit na jednom místě a bylo by obtížné ho často zakrmovat, např. pro značné vzdálenosti. Nebo udržet rybu na místě po dobu nočního klidu, kdy se na sportovních vodách nesmí lovit. A nebo kdy si potřebujete zakrmit předem místo na pozdější rybolov.

Vnadící pelety XXL Booster - Kapr Speciál jsou vhodné pro celosezónní krmení od jara do podzimu. Jsou ideální pro zakrmování míst, kam se dá dohodit spombou nebo vrhací tyčí s lopatkou - průměr 45 mm je vhodný do těchto vrhacích pomůcek. Lze tak snadno, rychle a velmi přesně zakrmit určené místo a rybář si může být jist, že se tam budou maxi pelety po mnoho hodin plynule rozpadat a rovnoměrně vnadit.

Vnadící pelety XXL Booster není třeba dále macerovat nebo obalovat v dalších atraktorech. Jsou nimi dostatečně napuštěny a ihned použitelné.

Díky velikosti našich krmných pelet XXL Booster je bílá ryba nerozebere tak rychle, jako klasické velikosti, v běžném vysušeném prorovedení, používané na vnadění.

 Při krmení peletami XXL Booster je dobré používat více druhů najednou, pro větší vnadící účinek. Jen tak se do vody dostanete snadno a v dostatečném množství mnoho různých druhů surovin a ryba si má z čeho vybrat. 

Skladování a spotřeba: Krmné pelety XXL Booster skladujte v suchu a chladu do teploty max. 15 °C, bez přístupu slunečního záření. Ideálně v PVC obalech, aby nevysychaly. Proto je nemějte dlouhodobě při vyšších teplotách, hrozí riziko zaplísnění. Ve trvale nebo dlouhodobě vlhkém prostředí nabírají vzdušnou vlhkost a měknou. 

Specifikace
Váha 2.5 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 4 / 4