Odběr novinek
Zboží 4 / 5

Vnadící pelety XXL Booster - PERNÍK a ANÝZ - 45 mm, 2,5 kg

Kód: XLBPA10
Nový typ největších vnadících pelet v ČR - průměr 45 mm. Směs výběrových surovin provlhčených tekutým aminokomplexem, nesoucím chuťové i pachové atraktory. Vnadí dlouhodobě krmné místo. Háží se raketou nebo vrhací tyčí.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Vnadící pelety XXL Booster - PERNÍK a ANÝZ - 45 mm, 2,5 kg
Vnadící pelety XXL Booster - PERNÍK a ANÝZ - 45 mm, 2,5 kg

 

Pelety jsou napuštěny speciální směsí Aminokompexu a atraktorů !

! Vaše krmné místo nebude nikdy prázdné a bez návnady ! 

Perfektní pro dlouhodobé vnadění !

 

  • Obsahuje: Perníková moučka a piškotová moučka. Extrudované suroviny - kukuřice, rýže, hrách a pšenice. Klasické suroviny - řepková moučka, CSL moučka, pšeničné klíčky, melasa, CSL liquid, Aminokomplex, perníkové koření, anýzový extrakt.

Živočišné suroviny: Rozpustný lososový protein, rybí moučka - LT 72 játrový protein, krmné kvasnice, syrovátka a Sušené mléko.

  • Charakteristika: Naše krmné pelety XXL Perník a Anýz jsou na českém trhu s návnadami pro sportovní ryboliv jedinečné nejen svou velikostí - průměrem 45 mm, ale také složením a technologickou úpravou. Pelety mají vysoký podíl oplatkových mouček a tepelně upravených - extrudovaných surovin. Obsahují i menší množství hydrolyzovaných nebo snadno rozpustných živočišných mouček, které ale nepřebíjí příchuť vysoce atraktivních oplatkopvých i extrudovaných surovin, které mají ve vodě mnohem vyšší vnadící efekt, než suroviny klasické. 

Největší předností tohoto typu vnadících pelet je ale to, že jsou v celém profilu provlhčeny ( "nabustrovány" ) speciální směsí aminokomplexu a chuťových i pachových atraktorů. Tuto metodu " hotového těsta " nepoužívá zatím žádný výrobce v ČR. Velkou výhodou takovýchto pelet je, že tak snadno nevyvětrávají a neztrácí na své atraktivitě. Ve vodě se z ních při rozpouštění trvale a stejnoměrně šíří všechny vnadící složky, takže udrží mnohem spolehlivěji ryby u krmného místa.   

Směs na tyto maxi pelety je sestavena tak, aby se peleta ve vodě pozvolna od povrchu rozpouštěla a střed zůstával stále pevný. Ve vodě povrch pelety jen "oslizne" a pokud jej neozobává bílá ryba, tak se jen pozvolna rozpouští a vypouští do okolí jemný vnadící mrak. Ve vodě vydrží tyto krmné XXL pelety při teplotě vody okolo 10 - 15 °C cca 15 – 24 hodin. V teplém letním období 8 - 15 hodin. Záleží nejen na teplotě vody, ale hlavně na aktivitě bílé ryby, které dokážou při hojném výskytu "ozobat" peletu i za polovinu uvedeného času. V proudné vodě se doba rozpadu také adekvátně zkracuje.

Krmné pelety XXL Booster - Perník a Anýz nemají středovou dírku. Jsou vyráběny ze zavlhlé ( aminokomplexem napuštěné ), středně hrubě mleté směsi, která je stlačená na vysokotlakých lisech Pelety se tak ve vodě pomalu rozpouští a uvolňují se i větší kousky surovin. Pelety jsou tmavě hnědo-červené barvy a mají příjemnou perníkovou vůni s pozadím anýzu.

  • Možnosti použití: Pelety XXL Booster jsme vyrobily na základě našich praktických zkušeností a také poptávky sportovních rybářů po návnadě, která by vydržela na krmném místě dlouhou dobu vnadit a udržovala ryby stále ve střehu. Především šlo o situace, kdy je potřeba krmit na jednom místě a bylo by obtížné ho často zakrmovat, např. pro značné vzdálenosti. Nebo udržet rybu na místě po dobu nočního klidu, kdy se na sportovních vodách nesmí lovit. A nebo kdy si potřebujete zakrmit předem místo na pozdější rybolov.

Vnadící pelety XXL Booster - Perník a Anýz jsou vhodné pro celosezónní krmení od jara do podzimu. Jsou ideální pro zakrmování míst, kam se dá dohodit spombou nebo vrhací tyčí s lopatkou - průměr 45 mm je vhodný do těchto vrhacích pomůcek. Lze tak snadno, rychle a velmi přesně zakrmit určené místo a rybář si může být jist, že se tam budou maxi pelety po mnoho hodin plynule rozpadat a rovnoměrně vnadit.

Vnadící pelety XXL Booster není třeba dále macerovat nebo obalovat v dalších atraktorech. Jsou nimi dostatečně napuštěny a ihned použitelné.

Díky velikosti našich krmných pelet XXL Booster je bílá ryba nerozebere tak rychle, jako klasické velikosti, v běžném vysušeném prorovedení, používané na vnadění.

 Při krmení peletami XXL Booster je dobré používat více druhů najednou, pro větší vnadící účinek. Jen tak se do vody dostanete snadno a v dostatečném množství mnoho různých druhů surovin a ryba si má z čeho vybrat. 

  • Skladování a spotřeba: Krmné pelety XXL Booster skladujte v suchu a chladu do teploty max. 15 °C, bez přístupu slunečního záření. Ideálně v PVC obalech, aby nevysychaly. Proto je nemějte dlouhodobě při vyšších teplotách, hrozí riziko zaplísnění.

Spotřebujte nejlépe do konce vaší rybolovné sezóny. Pokud vám zbudou na zimu, dejte je do nevytápěné, suché místnosti ( garáž, dílna, stodola, balkón, aj. ) na teplo nevodivou podložku - paleta, kartony, desky, aj.

Specifikace
Váha 2.5 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 4 / 5