Odběr novinek
Zboží 3 / 4

Vnadící pelety XXL - PARTIKLOVÁ SMĚS - 45 mm, 10 kg

Kód: PSMX452
Mega pelety o průměru 45 mm, které vyřeší problém jak dostat drobný partikel daleko od břehu! Pelety s rychlým rozpadem cca 5-15 minut! Vynikající krmivo na závody !

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Zpět k hlavnímu výrobku Vnadící pelety XXL - PARTIKLOVÁ SMĚS - 45 mm
Další varianty zboží: Vnadící pelety XXL - PARTIKLOVÁ SMĚS - 45 mm
Vnadící pelety XXL - PARTIKLOVÁ SMĚS - 45 mm, 10 kg

 

! Maxi partiklová peleta s extra rychlým rozpadem !

! Dopravíte rychle a přesně drobný partikel i na velkou vzdálenost ! 

 

Obsahuje: 18 druhů vnadících složek, z toho je 9 druhů drcených, toustovaných, nebo extrudovaných partiklů: Toustovaná kukuřice, pšenice, ječmen a hrách. Extrudovaná sója, vikev, extrudované jáhly, len, pohanka. Rybí moučku, masovou moučku, kukuřičné a pšeničné klíčky, krmné kvasnice, syrovátku, melasu, řepný cukr.

  • Charakteristika: Tyto vnadící pelety nemají středovou dírku a jsou určeny pro velmi rychlé vnadění drobným partiklem na velké vzdálenosti, bez zavážení. Pelety jsou žluto hnědé barvy po použitých surovinách, s viditelnými kusy partiklů.

Jsme první a v součastné době stále jedinými výrobci na českém trhu, kteří nabízí krmné partikelové pelety v tak velkém průměru a s tak rychlým rozpadem.

Na fotografiích č. 3 - 5  je zachycen průběh rozpadu po minutách ! Partiklové pelety napřed používali naši závodní týmy, až později byly uvolněny do výroby pro širokou veřejnost pro svou úžasnou praktičnost a funkčnost.

  • Možnosti použití: Pro rychlé chytání, např. na závodech. Volný vařený partikel je sice vynikající návnada, ale jak jej dostat tak daleko od břehu, když zavážení je třeba zakázáno a krmné koule se švihem rozpadají ve vzduchu? Navíc je mnohdy na některých lokalitách i krmení volným partiklem zakázáno, ale pelety jsou přitom povoleny.

A to právě řeší naše Partiklové pelety XXL 45 mm, které jsou velké a těžké, obsahují každá cca 200 - 250 g surovin, jsou dostatečně pevné pro házení a ve vodě se do max. 5 - 15 minut rozpadnou. Tak dostanete spoustu partiklu rychle, snadno a přesně na určené místo, kdykoliv to budete potřebovat. Po dopadu na dno se rychle rozpadnou a vytvoří hromádky partiklů. Navíc některé suroviny začnou vzlínat k hladině, a po chvíli opět klesají ke dnu.

Průměr 45 mm je vhodný pro házení krmnou lopatkou na dlouhé tyči, do cca 60 - 70 m, spombou do cca 80 - 90 m, nebo na krátko i ručně - do cca 20 - 40 m.

  • Skladování a spotřeba: Partiklové pelety XXL jsou sice dosušovány umělým teplem, ale přesto ještě mohou obsahovat více vlhkosti, vzlínající od středu pelet. Proto je nutné skladovat pelety navolno, najlépe nepravidelně rozložené ( nasypané ) v přepravce na ovoce a zeleninu a tu umístit do suché místnosti, ideálně do průvanu. Tak budou pelety "dýchat", dosušovat se a nezplesnivý.

Mohou být skladovány i v rašlových ( síťovaných ) pytlech, v kterých je zasíláme. Uložené na ležato na paletě, nebo kartonu. Ne však přímo na betonu, dlažbě aj. Pak je nutné s nimi jednou týdně pohnout a pootožit s pytlem, aby neležely stále stejně na sobě. V žádném případě neskladujte tyto pelety v PVC obalech, nebo jinak neprodyšně uzavřené - snadno se zapaří a zplesniví!

Spotřebujete partiklové pelety nejlépe do 6 měsíců od zakoupení. Správně skladované vydrží sice mnohem déle, ale každá surovina časem mění své pachové i chuťové vlastnosti a je pak pro ryby méně atraktivní.

Upozornění:  Po dopadu do vody může peleta pár sekund plavat - cca 2 - 4 sec., ale vzápětí se rychle ponoří, jakmile nasaje vodu a vytlačí vzduch z pór mezi semeny. Při transportu dochází k odrolu z hran pelet. Tento drol se pak dá využít jako příměs do krmítkovek, nebo method mixů.

 

Specifikace
Váha 10 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 3 / 4