Zboží 2 / 4

Vnadící pelety XXL - SLADKÁ SMETANA, 1 kg

Kód: SMAX630
Pelety na sladkém základě s množstvím snadno rozpustných surovin z potravinářského průmyslu. Vnadí velmi rychle a účinně! Vynikající v kombinaci s masovými peletami.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Vnadící pelety XXL - SLADKÁ SMETANA, 1 kg
Vnadící pelety XXL - SLADKÁ SMETANA, 1 kg

 

Perfektní při zavážení a na dlouhodobé vnadění!

! Vaše krmné místo nebude nikdy prázdné a bez návnady ! 

 

 

  • Obsahuje: 17 druhů vnadících složek! Převážná většina je na kukuřičném základu. Více jak polovina surovin je extrudovaných – kukuřice, kukuřičné klíčky, rýže, hrách a pšenice. Z klasických surovin je to řepková moučka, bisquit moučka, CSL moučka, kmrná mouka, syrovátka, sacharóza, fruktóza, přírodně identické vanilkové aroma

Živočišné suroviny jsou zastoupeny jen z 25 % a to pouze lehce rozpustnými, hydrolizovanými moučkami - LT 72 játrový protein, krmné kvasnice, syrovátka a sušené mléko.

  • Charakteristika: Naše krmné pelety XXL Sladká kukuřice jsou na českém trhu s návnadami pro sportovní ryboliv jedinečné nejen svou velikostí - průměrem 45 mm a 63 mm, ale také složením, a to vysokým podílem tepelně upravených - extrudovaných surovin, s podílem hydrolyzovaných, snadno rozpustných živočišných mouček ( nepřebíjí příchuť kukuřice ), které mají ve vodě mnohem vyšší vnadící efekt, než suroviny klasické. 

Sladký charakter dáva těmto maxi peletám hlavně extrudovaná kukuřice a klíčky, mléčný cukr - syrovátka, řepný cukr - sacharóza, fruktóza - ovocný cukr, slazená a tukovaná bisquit moučka - oplatková  mouka, aj.

Tyto maxi pelety jsme vyrobily na základě našich vlastních zkušeností a také poptávky sportovních rybářů po návnadě, která by vydržela na krmném místě dlouhou dobu vnadit, udržovala tak ryby stále ve střehu a ubívala přitom velmi pomalu. Především šlo o situace, kdy bylo potřeba krmit na jednom místě a bylo přitom obtížné a nepohodlné ho často zavážet pro značné vzdálenosti. Nebo např. udržet rybu na místě po dobu nočního klidu, kdy se na sportovních vodách nesmí lovit. A nebo kdy si potřebujete zakrmit předem místo na pozdější rybolov.

Krmné pelety XXL Sladká kukuřice nemají středovou dírku. Jsou vyráběny ze středně hrubo mleté směsi, která je silně stlačená na vysokotlakých lisech Pelety se tak ve vodě pomalu rozpouští a uvolňují se i větší kousky surovin. Nejsou v nich přídavná pojidla, jen přírodní suroviny, aby docházelo k plynulému rozpadu. Pelety jsou tmavě hnědé barvy a mají výrazný pach po masových surovinách.

Směs na tyto maxi pelety je sestavena tak, aby se peleta pozvolna od povrchu rozpouštěla a střed zůstával stále pevný. Ve vodě se proto rozpadají postupně od povrchu ke středu, cca 10 – 15  hodin 45 mm a 12 - 20 hodin 63 mm. Záleží na teplotě vody a hlavně na aktivitě bílé ryby, které dokážou při hojném výskytu "ozobat" peletu i za polovinu uvedeného času!

Průměr 63 mm nevyrábíme na sklad, ale až při objednávce, a to do 4 dnů, jelikož jde o velikost vhodnou především na vyvážení a není po ní tak velká poptávka jako po 45 mm, které lze snadno házet spombou, nebo vrhací tyčí s lopatkou.

  • Možnosti použití: Naše Krmné pelety XXL Sladká kukuřice jsou vhodné pro celoroční krmení. Průměr 63 mm je velmi výhodné používat pro zakrmování vzdálených míst, kam se musí zavážet loďkou. Vydrží se rozpadat opravdu velmi dlouhou dobu a stále udržovat ryby na místě např. po celou noc bez další zavážky.

Pelety o průměru 45 mm jsou ideální pro zakrmování míst kam se dá dohodit spombou, nebo vrhací tyčí s lopatkou. Velikost těchto pelet je ideální do těchto vrhacích pomůcek. Lze tak snadno, rychle a velmi přesně zakrmit určené místo a rybář si může být jist, že se tam budou maxi pelety po mnoho hodin plynule rozpadat a rovnoměrně vnadit.

Díky velikosti našich Krmných pelet XXL je bílá ryba nerozebere tak rychle, jako klasické velikosti používané na vnadění. Pro rychlejší a intenzivnější nástup vnadícího efektu, doporučuji zalít pelety některou z našich Tekutých potrav, nebo Boostery.

Účinnost podpoříte ještě více, když si takto namočené pelety dobře obalíte v jakékoliv jemnější krmítkové směsi, nebo i Práškovém dipu. Nejenže nebudete mít ruce ani vrhací pomůcky zalepené od dipů, ale  po vhození do vody se okolo pelet vytvoří mrak drobných částic krmiva, který rychleji přiláká ryby.

 Při krmení peletami XXL doporučuji používat více druhů najednou, pro větší vnadící účinek. Jen tak se do vody dostanete snadno a v dostatečném množství mnoho různých druhů surovin a ryba si má z čeho vybrat. 

  • Skladování a spotřeba: Krmné pelety XXL skladujte v suchu a chladu, bez přístupu slunečního záření. V prodyšných obalech, nejlépe rašlové, nebo tkané pytle, přepravky na ovoce, kartonové krabice, aj. Ne však v PVC obalech, kde mohou zvlhnout díky kondenzaci vody a zaplísnit.

Spotřebujte nejlépe do konce vaší rybolovné sezóny. Pokud vám zbudou na zimu, dejte je do tkaného pytle ( např. od obilí ), dobře zavažte a nechte v nevytápěné, suché místnosti ( garáž, dílna, stodola, balkón, aj. ) zavěšené, nebo na teplo nevodivé podložce - paleta, kartony, desky, aj.

 

Specifikace
Váha 1 kg
S tímto zbožím kupují
Vnadící pelety XXL - MASO-RYBA-KREV, 5 kg Vnadící pelety XXL - MASO-RYBA-KREV, 5 kg Kód: RMAX631
ARAŠIDY - pro ryby, 5 kg ARAŠIDY - pro ryby, 5 kg Kód: ARL22
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 2 / 4