Odběr novinek

Mikro pelety - Scarlet Coppens 1,2 - 1,5 mm, 500 g

Kód: MP-1215
Potápivé! Výborná přísada do boilies, pelet, method mixů aj. Vhodné i pro akvaristiku. Vysoký obsah bílkovin z rybího masa.

Žádné hodnocení.
Coppens Výrobce: Coppens
Produkt již není v prodeji

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Mikro pelety - Scarlet Coppens 1,2 - 1,5 mm, 500 g

 

Špičková, doplňková přísada pro výrobu boilies a pelet !

 

  • Složení:  Extrudované  jednodruhové rybí maso a mořský plankton - krill, kukuřičný a pšeničný gluten, hemoglobin, rybí vývar. Doplňkový soubor aminokyselin, minerální a vitamínový komplex, Beta karoten, aj.!

Obsah živin: bílkovin 56 %, tuk 21 %, vláknina 0,3 %, popeloviny 8 %.

  • Charakteristika:  Mikropeletky Scarlet jsou té nejvyšší kvality od holandské firmy Coppens. Původně se používají jako krmivo pro ranný plůdek lososovitých ryb. Vyrobeno špičkovou technologii, která v ČR ani není ( a dlouho ani nebude ). Firma garantuje obsah živin jednotný v každé mikropeletě!

     

  • Možnosti použití:  Mikropelety jsou v takové kvalitě, kdy živinami a využitelností jsou téměř shodné s přirozenou potravou! To má pak samozřejmě i vynikající vnadící efekt na všechny ryby! Peletky mohou být perfektním doplňkem feederových krmítkovek " vyšší třídy ".  Vynikající jsou jako přísada do boilies, kde se hojně také používají.

Krmivo Scarlet se dá také využít ve studenovodní a teplovodní akvaristice k odkrmu plůdku.

  • Skladování a spotřeba: Krmivo skladujte v suchu, chladu a temnu, v hermeticky uzavřených obalech. Poškozené krmivo moly, nebo vlhkem využijte pouze pro sportovní rybolov. Dobře skladované spotřebujte do 10 měsíců od nákupu.

 

Specifikace
Váha 0.5 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.