Odběr novinek
Zboží 9 / 36

Mikro pelety - Advance Coppens 1,2 - 1,5 mm, 1 kg

Kód: MPAD16
Špičková krmná kvalita. Vhodné i pro akvaristiku. Vysoký obsah jednoduchých bílkovin, izolovaných z rybího masa. Perfektní přísada do extra kvalitních, vnadících směsí a boilies! Neobsahuje barvivo.

Žádné hodnocení.
Coppens Výrobce: Coppens
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Zpět k hlavnímu výrobku Mikro pelety - Advance Coppens 1,2 - 1,5 mm
Další varianty zboží: Mikro pelety - Advance Coppens 1,2 - 1,5 mm
Mikro pelety - Advance Coppens 1,2 - 1,5 mm, 1 kg

Špičková, doplňková přísada pro výrobu boilies a pelet !

! Bez přídavku červeného barviva !

 

  • Složení:  Extrudované  jednodruhové rybí maso a mořský plankton, hemoglobin, rybí vývar. Doplňkový soubor aminokyselin, minerální a vitamínový komplex, lososový olej, aj.

Obsah živin:  bílkoviny 56 %, tuk 15 %, vláknina 0,3 %, popeloviny 11,7 %.

  • Charakteristika:  Mikropeletky Advance jsou nejvyšší kvality od holandské firmy Coppens. Původně se používají jako krmivo pro ranný plůdek lososovitých ryb. Vyrobeno špičkovou technologii, která v ČR ani není ( a dlouho ani nebude ). Firma garantuje obsah živin jednotný v každé mikropeletě!

Od krmiva Scarlet se liší jen tím, že neobsahuje červené barvivo. Je proto vhodné tam, kde potřebujete tmavší surovinu.

  • Možnosti použití:  Mikropelety Advance jsou v takové kvalitě, kdy živinami a využitelností jsou téměř shodné s přirozenou potravou! To má pak samozřejmě i vynikající vnadící efekt na všechny ryby! Peletky mohou být perfektním doplňkem feederových krmítkovek " vyšší třídy ".  Vynikající jsou jako přísada do boilies, kde se hojně také používají.

Krmivo Advance se dá také využít ve studenovodní a teplovodní akvaristice k odkrmu plůdku, zvláště pro citlivější druhy ryb, díky absenci červeného barviva, jako nepřirozeného prvku. 

  • Skladování a spotřeba: Krmivo skladujte v suchu, chladu a temnu, v hermeticky uzavřených obalech. Poškozené krmivo moly, nebo vlhkem využijte pouze pro sportovní rybolov. Dobře skladované spotřebujte do 10 měsíců od nákupu.

 

Specifikace
Váha 1 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 9 / 36