Odběr novinek
Zboží 9 / 31

Mikro pelety - Advance Coppens 1,2 - 1,5 mm, 500 g

Kód: MPAD15
Špičková krmná kvalita. Vhodné i pro akvaristiku. Vysoký obsah jednoduchých bílkovin, izolovaných z rybího masa. Perfektní přísada do extra kvalitních, vnadících směsí a boilies! Neobsahuje barvivo.

Žádné hodnocení.
Coppens Výrobce: Coppens
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Mikro pelety - Advance Coppens 1,2 - 1,5 mm, 500 g
Mikro pelety - Advance Coppens 1,2 - 1,5 mm, 500 g

Špičková, doplňková přísada pro výrobu boilies a pelet !

! Bez přídavku červeného barviva !

 

  • Složení:  Extrudované  jednodruhové rybí maso a mořský plankton, hemoglobin, rybí vývar. Doplňkový soubor aminokyselin, minerální a vitamínový komplex, lososový olej, aj.

Obsah živin:  bílkoviny 56 %, tuk 15 %, vláknina 0,3 %, popeloviny 11,7 %.

  • Charakteristika:  Mikropeletky Advance jsou nejvyšší kvality od holandské firmy Coppens. Původně se používají jako krmivo pro ranný plůdek lososovitých ryb. Vyrobeno špičkovou technologii, která v ČR ani není ( a dlouho ani nebude ). Firma garantuje obsah živin jednotný v každé mikropeletě!

Od krmiva Scarlet se liší jen tím, že neobsahuje červené barvivo. Je proto vhodné tam, kde potřebujete tmavší surovinu.

  • Možnosti použití:  Mikropelety Advance jsou v takové kvalitě, kdy živinami a využitelností jsou téměř shodné s přirozenou potravou! To má pak samozřejmě i vynikající vnadící efekt na všechny ryby! Peletky mohou být perfektním doplňkem feederových krmítkovek " vyšší třídy ".  Vynikající jsou jako přísada do boilies, kde se hojně také používají.

Krmivo Advance se dá také využít ve studenovodní a teplovodní akvaristice k odkrmu plůdku, zvláště pro citlivější druhy ryb, díky absenci červeného barviva, jako nepřirozeného prvku. 

  • Skladování a spotřeba: Krmivo skladujte v suchu, chladu a temnu, v hermeticky uzavřených obalech. Poškozené krmivo moly, nebo vlhkem využijte pouze pro sportovní rybolov. Dobře skladované spotřebujte do 10 měsíců od nákupu.

 

Specifikace
Váha 0.5 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 9 / 31