Odběr novinek
Zboží 5 / 35

Mikro pelety - Scarlet Coppens 0,8 - 1,2 mm, 500 g

Kód: MPS08
Špičková krmná kvalita. Vhodné i pro akvaristiku. Vysoký obsah jednoduchých bílkovin, izolovaných z rybího masa. Perfektní přísada do extra kvalitních, vnadících směsí a boilies!

Žádné hodnocení.
Coppens Výrobce: Coppens
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Mikro pelety - Scarlet Coppens 0,8 - 1,2 mm, 500 g
Mikro pelety - Scarlet Coppens 0,8 - 1,2 mm, 500 g

 

Velmi jemné krmivo pro rozkrmení ranných stádií plůdku ryb !

 

  • Složení: Extrudované jednodruhové rybí maso a mořský plankton, rybí protein.. Doplňkový soubor aminokyselin, beta karoten, minerální a vitamínový komplex, lososový olej, aj.! Obsah bílkovin (NL) 56 %, tuk 14 %, vláknina 0,5 % !
  • Charakteristika: Mikropeletky nejvyšší kvality od holandské firmy Coppens. Původně se používají jako "starter" pro ranný plůdek lososovitých ryb. Vyrobeno špičkovou technologii, která v ČR ani není ( a dlouho ani nebude ). Firma garantuje obsah živin jednotný v každé mikropeletě!

 

  • Možnosti použití: Mikropelety jsou v takové kvalitě, kdy živinami a využitelností jsou téměř shodné s přirozenou potravou! To má pak samozřejmě i vynikající vnadící efekt na všechny ryby! Peletky mohou být perfektním doplňkem krmítkovek " vyšší třídy ".  Především pro lov na feeder! Vynikající i do boilies, kde se hojně používají.

Krmivo Scarlet se dá také využít ve studenovodní a teplovodní akvaristice k odkrmu plůdku.

  • Skladování a spotřeba: Krmivo skladujte v suchu, chladu a temnu, v hermeticky uzavřených obalech. Poškozené krmivo moly, nebo vlhkem využijte pouze pro sportovní rybolov. Dobře skladované spotřebujte do 10 měsíců od nákupu.

 

 

Specifikace
Váha 0.5 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 5 / 35