Zboží 1 / 36

Mikro pelety - Scarlet Coppens 1,2 - 1,5 mm, 500 g

Kód: MP-1215
Potápivé! Výborná přísada do boilies, pelet, method mixů aj. Vhodné i pro akvaristiku. Vysoký obsah bílkovin z rybího masa.

Žádné hodnocení.
Coppens Výrobce: Coppens
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Mikro pelety - Scarlet Coppens 1,2 - 1,5 mm, 500 g
Mikro pelety - Scarlet Coppens 1,2 - 1,5 mm, 500 g

 

Špičková, doplňková přísada pro výrobu boilies a pelet !

 

  • Složení:  Extrudované  jednodruhové rybí maso a mořský plankton - krill, kukuřičný a pšeničný gluten, hemoglobin, rybí vývar. Doplňkový soubor aminokyselin, minerální a vitamínový komplex, Beta karoten, aj.!

Obsah živin: bílkovin 56 %, tuk 21 %, vláknina 0,3 %, popeloviny 8 %.

  • Charakteristika:  Mikropeletky Scarlet jsou té nejvyšší kvality od holandské firmy Coppens. Původně se používají jako krmivo pro ranný plůdek lososovitých ryb. Vyrobeno špičkovou technologii, která v ČR ani není ( a dlouho ani nebude ). Firma garantuje obsah živin jednotný v každé mikropeletě!

     

  • Možnosti použití:  Mikropelety jsou v takové kvalitě, kdy živinami a využitelností jsou téměř shodné s přirozenou potravou! To má pak samozřejmě i vynikající vnadící efekt na všechny ryby! Peletky mohou být perfektním doplňkem feederových krmítkovek " vyšší třídy ".  Vynikající jsou jako přísada do boilies, kde se hojně také používají.

Krmivo Scarlet se dá také využít ve studenovodní a teplovodní akvaristice k odkrmu plůdku.

  • Skladování a spotřeba: Krmivo skladujte v suchu, chladu a temnu, v hermeticky uzavřených obalech. Poškozené krmivo moly, nebo vlhkem využijte pouze pro sportovní rybolov. Dobře skladované spotřebujte do 10 měsíců od nákupu.

 

Specifikace
Váha 0.5 kg
S tímto zbožím kupují
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 1 / 36