Odběr novinek
Zboží 7 / 9

Dipované chytací pelety - Black Halibut Ananas, 150 g

Kód: PDBHA10
Black Halibut pelety s dírkou, obalené v několika vrstvách fluo práškového dipu s příchutí Ananasu.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Dipované chytací pelety - Black Halibut Ananas, 150 g

 

! Halibut pelety obalené v silném fluo práškovém dipu Ananas !

Rychlý vnadící efekt !

 

  • Charakteristika:  Jde o pelety Black Halibut s dírkou od fy. Coppens, které jsme namacerovali a postupně obalili v několika vrstvách fluo práškového dipu s příchutí ananasu. 

Ve vodě dip zgelovatí a stále na peletě drží dokud jej ryby neoberou. Chytací pelety Black Halibut Ananas mají žlutou barvu s vůni po ananasu. Vlastní peleta vydrží ve vodě cca 4 - 8 hodin dle průměru a teploty vody.

  • Možnosti použití:  Chytací pelety jsou určeny především jako nástraha na kaprovité ryby, ideálně nastražené na vlas pod háček, jako boilies. Mají středovou dírku, která je obalená dipem, takže je třeba ji jehlou najít, a to uprostřed v čelní straně pelety. Není nutné je vrtat. Je možné i dírkou provléct šňůrku a zavěsit pak peletu na háček jako např. rohlíkáč.

Pokud vám dip z pelety drobné rybičky "ozobou" můžete si peletu opět nadipovat v některém z našich práškových dipů. Dip vám obnový povrchovou vrstvu, prodlouží životnost pelety a zvýší vnadící účinek. Udělejte si opakováným rychlým namočením pelety ve vodě a následným obalením v práškovém dipu větší vrstvu, stačí 3 - 4 nánosy dipu.

Nic nepokazíte, i když použijete jakýkoliv jiný Práškový dip z naší výroby. Každý z nich je ze směsi kvalitních, různorodých surovin a ve vodě působí na ryby mnoha vůněmi a chutí. Různorodé kombinace surovin jsou pro ryby velmi přitažlivé.

  • Skladování a spotřeba: Chytací pelety v dipu skladujte dobře uzavřené, v suchu, chladu a šeru do cca 18 °C, bez přístupu slunečního záření. Nenechávejte při rybolovu na přímém slunci ! 

Spotřebujte nejlépe do 10 měsíců od zakoupení.   

Specifikace
Váha 0.2 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 7 / 9