Odběr novinek
Zboží 9 / 9

Dipované chytací pelety - Black Halibut Česnek, 150 g

Kód: P00313
Black Halibut pelety s dírkou, od fy. Coppens, obalené v několika vrstvách česnekového práškového dipu. Výborné na chladnější vodu a v létě do hloubek.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Dipované chytací pelety - Black Halibut Česnek, 150 g

 

! Black Halibut pelety obalené v silném česnekovém práškovém dipu !

Rychlý vnadící efekt i ve studené vodě !

 

  • Charakteristika:  Jde o pelety Black Halibut s dírkou od fy. Coppens, které jsme namacerovali v tekutém Fish liquidu a postupně obalili v několika vrstvách česnekového práškového dipu. Tento dip je kombinací česnekového extraktu, rybích mouček a proteinů, játrového proteinu a mléčných proteinů.

Ve vodě dip zgelovatí a stále na peletě drží dokud jej ryby neoberou. Chytací pelety Black Halibut Česnek mají jasně zelenou barvu a česnekovou vůni s pozadím rybiny. Vlastní peleta vydrží ve vodě cca 6 - 8 hodin dle průměru a teploty vody.

  • Možnosti použití:  Chytací pelety jsou určeny především jako nástraha na kaprovité ryby, ideálně nastražené na vlas pod háček, jako boilies. Mají středovou dírku, která je obalená dipem, takže je třeba ji jehlou najít, a to uprostřed v čelní straně pelety. Není nutné je vrtat. Je možné i dírkou provléct šňůrku a zavěsit pak peletu na háček jako např. rohlíkáč.

Pokud vám dip z pelety drobné rybičky "ozobou" můžete si peletu opět nadipovat v práškovém dipu česnek. Dip vám obnový povrchovou vrstvu, prodlouží životnost pelety a zvýší vnadící účinek. Udělejte si opakováným rychlým namočením pelety ve vodě a následným obalením v práškovém dipu větší vrstvu, stačí 3 - 4 nánosy dipu.

Nic nepokazíte, když použijete i jakýkoliv jiný Práškový dip z naší výroby. Každý z nich je ze směsi kvalitních, různorodých surovin a ve vodě působí na ryby mnoha vůněmi a chutí. Různorodé kombinace surovin jsou pro ryby velmi přitažlivé.

  • Skladování a spotřeba: Chytací pelety v dipu skladujte dobře uzavřené, v suchu, chladu a šeru do cca 18 °C, bez přístupu slunečního záření. Nenechávejte při rybolovu na přímém slunci ! 

Spotřebujte nejlépe do 10 měsíců od zakoupení.   

Specifikace
Váha 0.2 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 9 / 9