Odběr novinek
Zboží 3 / 6

Dipované chytací pelety - Red Fish Oliheň, 150 g

Kód: CPRFL10
Red Halibut pelety s dírkou, obalené v několika vrstvách rybího práškového dipu s příměsí krillu.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Dipované chytací pelety - Red Fish Oliheň, 150 g

 

! Halibut pelety obalené v silném práškovém dipu Krill a Oliheň !

Rychlý vnadící efekt !

 

  • Charakteristika:  Jde o pelety Red Halibut s dírkou od fy. Coppens, které jsme namacerovali v Krill liquidu a postupně obalili v několika vrstvách práškového dipu Krill a Oliheň. Tento dip je kombinací Krilové moučky, rybích mouček, rybího proteinu, natrávených jater a přírodního aroma Oliheň.

Ve vodě dip zgelovatí a stále na peletě drží dokud jej ryby neoberou. Chytací pelety Red fish Oliheň mají červeno hnědou barvu s intenzivní rybí vůni s pozadím krilu a Olihně. Vlastní peleta vydrží ve vodě cca 4 - 8 hodin dle průměru a teploty vody.

Možnosti použití:  Chytací pelety jsou určeny především jako nástraha na kaprovité ryby, ideálně nastražené na vlas pod háček, jako boilies. Mají středovou dírku, která je obalená dipem, takže je třeba ji jehlou najít, a to uprostřed v čelní straně pelety. Není nutné je vrtat. Je možné i dírkou provléct šňůrku a zavěsit pak peletu na háček jako např. rohlíkáč.

  • Skladování: Chytací pelety v dipu skladujte dobře uzavřené, v suchu, chladu a šeru do cca 18 °C, bez přístupu slunečního záření. Nenechávejte při rybolovu na přímém slunci ! 

Spotřebujte nejlépe do 10 měsíců od zakoupení.   

Specifikace
Váha 0.2 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 3 / 6