Zboží 11 / 13

Pelety mini - HALIBUT ULTRA - Coppens, 25 kg

Kód: HU104
Pelety které se ve vodě nerozpadají! Jen zgumovatí, luhují se, ale stále drží tvar i po 24 hod.! Vysoký obsah rybích mouček a tuku. Vynikající do PVA ! Doporučujeme!

Žádné hodnocení.
Coppens Výrobce: Coppens
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Zpět k hlavnímu výrobku Pelety mini - HALIBUT ULTRA - Coppens
Další varianty zboží: Pelety mini - HALIBUT ULTRA - Coppens
Pelety mini - HALIBUT ULTRA - Coppens, 25 kg

 

Popis fotografii:  

 1.)  Pelety Halibut Ultra    2.) Pelety půl hodiny po vložení do vody    3.)  Pelety po 10 hodinách ve vodě, jsou gumové, celistvé.   4.)  Pelety po 24 hodinách ve vodě, jsou stále jen gumové a nerozpadají se! 

  • Složení: Originální receptura nizozemského výrobce - fy. Coppens. Obsah základních živin: 45 % NL (bílkovin), 20 %  tuku, 0,7 % vlákniny. Poměr aminokyselin je stejný jako u rybího masa!

 

  • Charakteristika: Tyto krmné a vnadící pelety jsou velmi bohaté na suroviny z ryb, které jsou navíc speciálně upravené, pro vyšší stravitelnost a odolnost vůči rozpadu. Ve vodě po 24 hodinách jen změknou, "zgumovatí" a drží si stále svůj tvar. Jsou vyráběny extruzí (tepelné zpracování) a velmi dobře se potápí! Vyznačují se  jemnou strukturou surovinových částic a dokonalou směsí, což znamená, že v každé granulce je opravdu to, co výrobce garantuje.
  • Možnosti použití: Tyto pelety se dají ve sportovním rybolovu perfektně použít nejen na vnadění kaprovitých ryb, ale i pro vnadění pstruhů duhových či jeseterů. Díky tomu, že se nerozpadají, jsou vynikajícím doplňkem do krmítkových směsí, či method mixů. Perfektní i pro přímé vnadění v PVA sáčcích, na volno z lodí, kobercové vnadění, raketou, atd. Pelety jsou po rozemletí i vynikající surovinou pro výrobu boilies, pro svůj vysoký obsah bílkovin a tuku. Nabízíme velkosti o průměru:   3 mm, nebo 4,5 mm.

Pelety ultra používá na vnadění - do PVA punčoch - i náš závodní tým !

Tyto peletky se ve vodě nerozpadají! Ale jen změknou a zůstanou "gumové" celý den. Takže je ryba může najít v nezměněném tvaru i za mnoho hodin – pokud je bílé ryby nevyžerou!

 

 

 

Specifikace
Váha 25 kg
S tímto zbožím kupují
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 11 / 13