Odběr novinek
Zboží 20 / 34

Pelety na Feeder - BLACK HALIBUT Coppens 8mm, 500 g

Kód: BHCFE80
Velmi kvalitní, černé, originální chytací pelety z extrudovaného rybího masa a se středovou dírkou. Průměry 8 a 14 mm. Od fy: Coppens - Holandsko.

Žádné hodnocení.
Coppens Výrobce: Coppens
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Pelety na Feeder - BLACK HALIBUT Coppens 8mm, 500 g
Pelety na Feeder - BLACK HALIBUT Coppens 8mm, 500 g

 

! Kvalitní peletky na feeder od holandského výrobce fy: Coppens 

Perfektní pro lov technikou na Feeder

 

 

  • Složení:  Originální receptura z extrudovaného rybího masa nizozemského výrobce s obsahem rybího proteinu. Obsah základních živin: 46 % NL (bílkovin), 24 % tuku, 1 % vlákniny. Poměr aminokyselin je velmi blízký rybímu masu!

 

  • Charakteristika: Tyto černé 8mm Black Halibut chytací peletky se středovou dírkou jsou vhodné, mimo jiné, především pro techniku lovu na Feeder. Peletky se vyznačují jemnou strukturou surovinových částic a jsou obohaceny o účinné vnadící atraktory a to především o rozpustný rybí protein! Ve vodě se pelety nerozpadají, ale jen pozvolna měknou od povrchu ke středu. Vydrží jako nástraha cca 4 - 8 hod., dle teploty vody, svého průměru a intenzity výskytu bílé ryby.
  • Možnosti použití: Peletky se používají především jako nástraha. Dají se použít klasicky "na vlas", jako boilies, a nebo provléci pevnou nití a zavěsit na háček jako rohlíkáč. Vnadít lze s nimi také, ale vzhledem k vyšší ceně to není moc ekonomicky výhodné a je lepší použít krmnou variantu Halibut pelet.

Průměr 8mm je předurčen pro rychlé chytání a to především při lovu technikou na feeder. Velmi úspěšné jsou však i při lovu kaprů na položenou, "na panáčka" s použitím plovoucích boilies. Kdo má zájem použít peletky jako vnadící, dají se zamíchat i do krmítkových směsí, či method mixů, nebo pro přímé vnadění v PVA sáčcích, na volno z lodí, kobercové vnadění, raketou, atd. Pelety je možno ještě více zatraktivnit zalitím např.  Lososovým olejem 

 

 

 

Specifikace
Váha 0.5 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 20 / 34