Zboží 4 / 5

Plovoucí pelety - KRILL a OLIHEŇ, 45 g

Kód: PLPK10
Novinka! Chytací plovoucí pelety s obsahem přírodních surovin - Krilová a Olihňová moučka, Krill liquid, rybí protein, aj. Nejen, že nadnaší nástrahu, ale i aktivně chytá!

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Plovoucí pelety - KRILL a OLIHEŇ, 45 g
Plovoucí pelety - KRILL a OLIHEŇ, 45 g

 

! NOVINKA NA ČESKÉM TRHU !

Plovka, ve tvaru pelety, která nejen nadnáší, ale sama i aktivně chytá !

! Vlastní receptura i výroba !

 

  • Složení: Plovoucí suspenze, krilová a olihňová moučka, rybí protein, tekutý natrávený krill, vaječný protein, aj.

 

  • Charakteristika:  Plovoucí pelety jsme vyrobily jako neokoukanou alternativu za všeobecně známé a všude používané boilies. Nejen, že je to pro ryby jiný tvar, ale i výroba je méně nákladná a tak je zajimavá i cena. Naše plovoucí pelety jsou vyrobeny ze směsi napěňené přírodní suroviny a krmných přísad. Není to jen napěněná, syntetická, plovoucí hmota s neonovou barvou. Jde o plovoucí peletku z krmných surovin, které lze použít nejen jako nadnášecí prvek pro klasickou nástrahu, ale také jako nástrahu samotnou! Naše plovka ve vodě vylučuje přirozené, chuťové i pachové atraktory, na které ryby dobře reagují! V tomto případě jde o výrazné rybí produkty a proteinové složky z různých surovin. Ve vodě vydrží plavat non stop, ani po několika dnech se nepotopí!

 

  • Možnosti použití: Plovoucí pelety lze použít jako klasickou plovku pro nadnášení surovinových pelet, či boilies, ideálně v kombinaci s rybí řadou Extra ryba, Halibut, Krill a Oliheň, aj. - není to ale podmínkou! Kombinace s jiným typem nástrahy může přinést nečekané úspěchy! Díky obsahu surovin, lze na ně ale také rovnou aktivně chytat. Především v době, kdy ryby berou potravu ze sloupce, nebo při hladině. Délkou návazce si nastavíte ideální místo ve vodním sloupci, kde se v daný okamžik ryby pohybují.

Dlouhodobě skladujte hermeticky uzavřené, v chladném prostředí, nejlépe do cca 15 °C - obsahuje přírodní suroviny! Spotřebujte cca do 10 měsíců od nákupu. Vydrží i mnohem déle, ale záleží na kvalitě skladování. Každá přírodní látka však dlouhodobým skladováním samovolně degraduje a ztrácí pomali svou vnadící intenzitu.

 

 

Specifikace
Váha 0.1 kg
S tímto zbožím kupují
Pelety Chytací - KARIBIK - Pepř a Chilli, 2,5 kg Pelety Chytací - KARIBIK - Pepř a Chilli, 2,5 kg Kód: PKK602
Pelety Chytací - SLADKÉ OVOCE, 2,5 kg Pelety Chytací - SLADKÉ OVOCE, 2,5 kg Kód: PKS201
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 4 / 5