Zboží 3 / 5

Plovoucí pelety - OLIHEŇ, 45 g

Kód: PLPO20
Novinka! Chytací plovoucí pelety s obsahem extraktu z mořských hlavonožců a olihní! Nejen, že nadnaší nástrahu, ale i aktivně chytá!

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Plovoucí pelety - OLIHEŇ, 45 g
Plovoucí pelety - OLIHEŇ, 45 g

 

Plovka, která nejen nadnáší, ale sama i aktivně chytá !

! Vlastní receptura i výroba !

 

  • Složení: Plovoucí suspenze, extrakt Oliheň, rozpustný rybí protein, hydrolyzovaná játra, aj.

 

  • Charakteristika:  Naše plovoucí pelety Oliheň, jsou vyrobené ze směsi napěňené přírodní suroviny a krmných přísad. Není to jen napěněná syntetická, plovoucí peletka s neonovou barvou. Jde o plovoucí peletu z velmi výrazných krmných surovin, které lze použít nejen jako nadnášecí prvek pro klasickou nástrahu, ale také jako nástrahu samotnou!

Naše plovka ve vodě vylučuje přirozené, chuťové i pachové atraktory, na které ryby velmi dobře reagují! V tomto případě jde o výrazný olihňový extrakt se směsí proteinových složek z různých surovin. Barva je fluorescenční růžová. Ve vodě vydrží plavat non stop, ani po několika dnech se nepotopí!

 

  • Možnosti použití: Plovoucí pelety Oliheň lze použít jako klasickou plovku pro nadnášení surovinového boilies, či pelet, ideálně v kombinaci s řadou např. Ryba Extra - není to ale vůbec podmínkou! Kombinace s jiným typem nástrahy může přinést nečekané úspěchy! Díky obsahu surovin, lze na něj také rovnou aktivně chytat. Především v době, kdy ryby berou potravu ze sloupce, nebo při hladině. Délkou návazce si nastavíte ideální místo ve vodním sloupci, kde se v daný okamžik ryby pohybují.

Dlouhodobě skladujte hermeticky uzavřené, v chladném prostředí, nejlépe do cca 12 °C - obsahuje přírodní suroviny! Spotřebujte cca do 10 měsíců od nákupu. Vydrží i déle, ale každá přírodní látka časem samovolně degraduje a ztrácí svou vnadící intenzitu.

 

 

Specifikace
Váha 0.1 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 3 / 5