Odběr novinek
Zboží 85 / 135

AMINOKOMPLEX - Premium Carp Plus, 1 l

Kód: AMP23
Nový typ, vůně i chuť! Silnější a výraznější. Neředěný, tekutý koncentrát aminokyselin, vitamínů a minerálů. Obohacený o dochucovací suroviny. Snadné a rychlé šíření pachů ve vodě. Vhodné pro další samovýrobu dipů, aj. Výroba Itálie.

Žádné hodnocení.
Výrobce: Mazzoleny Prodotti
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Zpět k hlavnímu výrobku AMINOKOMPLEX - Premium Carp Plus
Další varianty zboží: AMINOKOMPLEX - Premium Carp Plus
AMINOKOMPLEX - Premium Carp Plus, 1 l

 

! Nový typ Aminokomplexu !

! Oblíbený rybářský atraktor za příznivou cenu !

! Silnější, výraznější, účinnější !

 

  • Charakteristika: Jde o nový a silnější typ Aminokomplexu ( dále jen AMK ), který je více koncentrovanější a lépe dochucený pro vyšší atraktivitu, která je zajimavá i pro ryby. Jde o tekutý koncentrát 5 druhů nepostradatelných aminokyselin ( Lyzin, Methionin, Triptophan, Threonin, Cystin ), 8 druhů vitamínů patřících do skupiny B ( B1, B2, B3 Niacin, B5 kyselina pantothenová, B6, B7 Biotin, B9 kyselina listová, B12 ), a komplexu minerálů v podobě elektrolytů ( sodík, draslík, hořčík, aj. ) + pachové a chuťové atraktory.

Aminokomplex Premium Carp je snadno rozpustný i v ledové vodě. Má netradiční, výraznou vůni po vitamínech a aminokyselinách, s nádechem citrusového ovoce v pozadí. Tento pach se velmi rychle ve vodním prostředí šíří. Barva koncentrátu je temně černo-zelená, po velkém naředění vodou ( cca 1:100 ) pak šedo zelená.  AMK je ve špičkové kvalitě od italské, specializované, krmivářské firmy Mazzoleny Prodotti. Neředíme jej melasou, glycerolem, ani jinými surovinami! Je v originální formě, použitelné pro vaše specifické úpravy.

 

  • Účinek na ryby:  Z rybolovné praxe je vnadící účinek Amino komplexů velmi dobře známý a potvrzený mnoha úspěchy od sportovních rybářů. Amino komplex je považován za velmi dobrý atraktor a je spousta doložených informací o úspěšném lovu velkých ryb, kde na tom měly výrobky s AMK svůj velký podíl. Na ryby působí koncentrované složky živin a látek obsažených v AMK, které se ve vodě ředí a rychle šíří. Tyto prvky jsou běžné v přirozené potravě ryb, především živočišné - plankton, bentos, aj.

 

  • Možnosti použití: Amino komplex Premium Carp Plus lze použít prakticky do všech výrobků pro sportovní rybolov - vařená těsta, pelety, dipy, tekuté potravy, boostery, atd.  Při výrobě boilies AMK dobře promíchejte s tekutými přísadami a vodou a pak přidejte do sypké směsi! Jen tak dojde k dokonalému a rovnoměrnému promíchání. Možnost i přímé macerace již hotových výrobků!

Pro výrobu hustých dipů přidejte přiměřený díl vhodných surovin ( např. rybí protein, krevetová a krilová moučka, natrávená játra, GLM liquid, Krill liquid, lososový protein, melasa, atd.) tak, aby vznikla hustá suspenze. Pokud je hustota velká, dořeďte vodou na požadovanou hustotu.

  • Dávkování:  Do směsí obvykle 5 - 10 % / kg  =  50 - 100 ml / kg suché směsi. Na výrobu dipů 50 % + 50 % výše uvedených surovin.

             Doba spotřeby do 12 měsíců od nákupu. Uchovávejte v chladu a temnu.

 

Specifikace
Váha 1 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 85 / 135