Odběr novinek
Zboží 28 / 136

Extrudovaná sója, 5 kg

Kód: EXSO12
Tepelně zpracováné, celé, surové sojové boby. Hrubá struktura. Plnotučný produkt! Výborné do krmítkovek a method mixů.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Zpět k hlavnímu výrobku Extrudovaná sója
Další varianty zboží: Extrudovaná sója
Extrudovaná sója, 5 kg

 

Velmi atraktivní, chutný zdroj bílkovin a tuků pro ryby !

! Vynikající přísada do vnadících směsí !

 

  • Složení:  Extrudované celé sojové boby. Obsah některých živin:  bílkoviny ( NL ) 36 %,  sojový olej 23 %, škrob 3,4 %, cukr 4,8 %, vláknina 6,9 %,
  • Charakteristika: Sypká směs rozdrcených, extrudovaných sojových bobů, bez další mechanické úpravy - hrubší struktura! Extrudované suroviny jsou takové, které se zpracovávají na speciálních strojích (extruderech), kde se krátkodobě (šokově) za vysoké teploty a tlaku (130 °C a 4-6 atmosfér)  "uvaří". Dojde přitom k plastifikaci ("ztekucení") škrobů, zkrácení bílkovinných řetězců a likvidaci antinutričních látek( snižujících využití živin ), a také bakterií, kvasinek a plísní.

Díky tepelnému zpracování extruzí se plně rozvinou pachové a chuťové složky, kterých má sója hojně díky vysokému obsahu oleje. Navíc takto upravené suroviny jsou až o 30 % více stravitelnější, ale především chuťově výraznější a přitažlivější ! Barva extrudované sóji je žlutá, s velmi příjemnou a výraznou olejnatou vůní. Je to vynikající pachový a chuťový atraktor pro ryby! V této úpravě je výborným doplňkem do krmítkovek a method mixů, pro výrobu krmných koulí, nebo i pro samotné krmení. Ryby, především při teplotě vody od cca 15 °C, na ni velmi dobře reagují!

Spotřebujte do 6 měsíců od nákupu! Uchovávejte v chladu do cca 12 °C a suchu! Při nevhodném skladování je sója náchylná na žluknutí tuků a zaplísnění!

 

 

Specifikace
Váha 5 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 28 / 136