Odběr novinek
Zboží 1 / 133

GLM LIQUID - tekutý extrakt, 500 ml

Kód: GLMT11
Neředěný, silný extrakt z mořských mušlí - velmi hustý s výbornou přilnavostí na suché povrchy výrobků. Vynikající pro namáčení nástrah nebo jako přísada do boilies a těst. Rychlý vnadící účinek, celoroční účinnost. Neředěný nerozpouští PVA.

Žádné hodnocení.
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty GLM LIQUID - tekutý extrakt, 500 ml
GLM LIQUID - tekutý extrakt, 500 ml

 

PERFEKTNÍ VNADÍCÍ ÚČINEK PRO RYBY !

! Špičková kvalita - neředěná, hustá surovina za super cenu ! 

 

  • Charakterestika:  GLM - zkratka pro Green Lipped Mussel - je anglické označení pro surovinu vyrobenou z mořských mušlí - Slávky zelenoústé ( lat. Perna canaliculus ) - vyskytující se volně ve vodách jižní oblasti Nového Zélandu - Marlborough. Tento mlž se však chová především pro potřeby potravinářského průmyslu ve velkých množstvích uměle, ve speciálních slávkových odchovnách podél pobřeží Nového Zélandu, kde jsou také jejich zpracovny, nebo se vyváží do celého světa k dalšímu zpracování.

Svalnatá noha Slávky zelenoústé se využívá jako potravina a zbytek těl je zpracován pro krmivářský průmysl do různých produktových podob - sypký extrakt jako doplněk výživy zvířat ( psi, akvaristika, rybolov aj.), nebo tento námi nabízený tekutý extrakt ( krmivo pro ryby, rybolov aj.). Díky velmi výraznému pachu i chuti se GLM liquid osvědčil i ve sportovním rybolovu na sladkých vodách. Má velmi hustou konzistenci a temně tmavě zelenou barvu.

  • Možnosti použití:  GLM Liquid je vynikající a jedinečná přísada do boilies, pelet, chytacích a obalovacích těst, nebo na výrobu boosterů, dipů, tekutých potrav, či po zředění k přímému macerování nástrah. Má velmi dobrou přilnavost k suchým povrchům nástrah. GLM liquid je ředitelný vodou.V neředěné podobě nerozpouští PVA.

Pokud se v hustém, neředěném stavu aplikuje na výrobek a zasype dipem, tak se díky své hustotě udrží na dně a pozvolna se bude rozpouštět - rychlost rozpouštění záleží na pohybu vody a její teplotě. Jako dip doporučuji používat od teploty vody v rybnících cca 12 °C a více.

Neředěný GLM liquid má vysoký vnadící efekt i při nízkém obsahu ve výrobku. Už při 3 - 6 % obsahu má viditelný účinek. Rozhodně by GLM liquid neměl chybět při výrobě kvalitních rybích boilies a pelet. Vynikající posilovač do obalovacích těst, na který ryby reagují velmi dobře díky vysokému obsahu extraktu z mořských mušlí.

  • Orientační dávkování:  4 - 10 %  ( 40 – 100 g / kg směsi ) do rybích i masových směsí.  Přídavek alespoň 3 - 5 % by neměl chybět v žádném chytacím boilies, nebo těstu na rybím základě.
     
  • Skladování a spotřeba: Skladujte v chladu do 20 °C a temnu cca 6 měsíců od zakoupení. Vydrží i 2x déle při teplotě skladování do 10 °C. Neskladujte s potravinami, nebo zabalte lahev do čistého obalu - např. PVC sáček. 
Specifikace
Váha 0.6 kg
Alternativy a podobné
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 1 / 133