Odběr novinek
Zboží 113 / 139

Konopí seté - Semenec - pro ryby, 1 kg

Kód: KON10
Semena technického konopí jsou pro ryby velmi oblíbený a funkční partikel. Používá se v různých úpravách pro vnadění kaprovitých ryb.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Konopí seté - Semenec - pro ryby, 1 kg
Konopí seté - Semenec - pro ryby, 1 kg

 

! Konopí je pro ryby jedeno z nevyhledávanějších partiklů !

 

  • Konopí seté, neboli Semenec (lat. Cannabis sativa), je klasická a oblíbená surovina při výrobě rybářských návnad a nástrah všech druhů. Konopí je pro ryby velmi přitažlivé především díky vysokému obsahu oleje, který svým pachem připomíná rybí tuk.

 

  • Možnosti použití: Semena konopí je pro ryby nejlepší nějak upravit, aby se uvolnil olej a tím i chuťové a pachové látky. Používají se proto drcená, naklíčená, máčená, pražená, nebo fermentovaná. Konopí pro ryby obsahuje 25 – 28 % oleje.

Semeno konopí, které nabízíme, pochází od českých pěstitelů a je ve vysoké kvalitě, vhodné i pro potravinářství. Proto není určeno pouze pro ryby, ale dá se použít i pro exotické ptactvo, nebo po opláchnutí i pro lidskou výživu.

  • Skladování a spotřeba: Konopi skladujte dobře uzavřené v PVC sáčku, nebo papírovém pytli, při teplotě do 20 °C. Bez přístupu přímého slunečního záření. Spotřebujte do 12 měsíců od nákupu.
Specifikace
Váha 1 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 113 / 139