Odběr novinek
Zboží 115 / 135

KONOPNÁ MOUČKA - Jemná plnotučná, 20 kg

Kód: KONM12
Vynikající, aromatická surovina do boilies, krmítkovek, těst, methodů, aj. Jemně mletá semínka konopí s 10 % obsahem konopného oleje. Jeden z nejlepších rostlinných atraktorů pro kaprovité ryby.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Zpět k hlavnímu výrobku KONOPNÁ MOUČKA - Jemná plnotučná
Další varianty zboží: KONOPNÁ MOUČKA - Jemná plnotučná
KONOPNÁ MOUČKA - Jemná plnotučná, 20 kg

 ! Jedinečná a praxí osvědčená surovina do vašich výrobků !

! Vysoká vnadící hodnota pro kaprovité ryby !

 

  • Obsahuje :  Středně jemně mleté části jáder ze semen konopí setého. Bez dalších příměsí jných surovin.

Obsah přirozených živin:  Bílkoviny 18 %, tuk 10 %, vláknina 66 %, sacharidy 2 %, popel 10 %. Vlhkost 8 %,

  • Charakteristika: Nejde o neatraktivní pomleté plané pokrutiny, což jsou vnější slupky semínka, jako zbytku po lisování oleje, ale o jemně pomletý obal, který je pod horní tvrdou slupkou s částí jádra konopného semínka. Surovina se získává obrušováním oloupaného konopného semínka při získávání čistého jádra pro potravinářské účely.

Výživnou hodnotu Konopné moučky zvyšuje 10% obsah konopného oleje a poměrně jemné pomletí na kamenných mlýnech a ne na kovových šrotovnících. Má tak velmi vysoký obsah minerálních látek ( železo, hořčík, mangan, fosfor, aj. ) a vitamínů - především B9 ( kyselina listová ). Moučka je tmavě, zeleno-hnědé barvy a má jemnou, typickou vůni po konopí.

Konopná moučka je určena pro krmné účely a neobsahuje psychotropní látku THC.

  • Doporučené použití:  Ideální surovina do všech druhů těst na výrobu boilies nebo pelet - udělá lehce hrubší strukturu. Stejně tak může být součástí krmítkovek a method mixů. Dodá výrobku specifickou chuť i vůni, na kterou velmi dobře reagují kaprovité ryby.

Dávkování: Do boilies 15 - 25 %. Do sypkých směsí 15 - 40 %. 

  • Skladování a spotřeba: Skladujte v suchu, temnu a při teplotě nejlépe do 18 °C. Nepokládejte pytle, nebo sáčky na beton, kachle, železo a jiný dobře vodivý materiál. Mějte je na dřevěné ( např. palety ), nebo silnější kartonové podložce, která jej odizoluje od podlahy. Může jinak dojít vlivem rozdílných teplot ke srážení vlhkosti v místě dotyku a následnému zaplísnění.

Doporučuji v letním období spotřebovat cca do 6 měsíců od nákupu. Přes zimu v nevytápěné místnosti vydrží mnohem déle, max. ale 10 měsíců. Pozor na moly, pokud vám konopnou moučku napadnou, spotřebujte ji co nejdříve, rybám to v ničem nevadí.

Specifikace
Váha 20 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 115 / 135