Odběr novinek
Zboží 9 / 133

Konopný olej, 500 ml

Kód: NSA10
Za studena lisovaný, čistý olej, bez příměsí jiných druhů olejů. Neobsahuje THC.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Konopný olej, 500 ml
Konopný olej, 500 ml

 

! Velmi účinný vnadící atraktor pro ryby !

 

  • Obsahuje: Nenasycené mastné kyseliny: Kyselina linolová, Kyselina gama-linolenová, Kyselina alfa-linolenová, Kyselina stearidonová, Kyselina olejová, aj.

Celkem:  Energie 820 kcal = 3443 kJ;  Tuky 99,6 %, Voda 0,1 %,  Vitamín E (alfa-tokoferol) 6.1 mg. THC pod 4 ppm.

  • Charakteristika: Přírodní, velmi čistý konopný olej, bez příměsí jiných druhů olejů. Získává se lisováním semen technického konopí Cannabis sativa, které neobsahuje psychoaktivní látku THC - Tetrahydrocannabinol. Má tmavou zeleno-žlutou barvu, charakteristickou pro přírodní, surový, konopný olej. Je lisovaný za studena při teplotě do 40 °C, má výrazný "travní" pach po dané rostlině a jemnou oříškovou chuť.

Konopný olej který nabízíme, není rafinovaný (chemicky čištěný) jako potravinářský olej, který je čirý až bezbarvý se slabou vůní. Náš olej proto není zbaven přirozených aromatických a chuťových látek, má vysokou nutriční hodnotu díky poměru omega-6 a omega-3 nenasycených mastných kyselin, a to 3:1, což odpovídá rovnováze vyžadované u většiny velkých savců. Není v potravinářské kvalitě!

  • Možnosti použití: Za studena lisovaný konopný olej je díky svým nezměněným chuťovým i pachovým vlastnostem vynikající atraktor pro ryby. Je to dlouhodobě, generacemi rybářů osvědčený prostředek pro jejich úspěšný lov.

Vynikající přísada do vnadících směsí a těst, nebo směsí pro výrobu boilies. Vhodný i na přímé macerování pelet a boilies. Podpoří a zvýrazní příchuť konopí.

  • Orientační dávkování:
20 – 40 ml / kg suché směsi
10 - 20 ml / kg boilies těsta - mohlo by jinak při sušení praskat
cca 0,7 litru / 10 kg u pelet či boilies při macerování (máčení) - dle savosti
  • Skladování a spotřeba: Konopný olej je háklivý na ultrafialové záření - přímé sluneční světlo, a na vyšší teploty. Proto jej uchovávejte v tmavých lahvích a v šeru, nejlépe při teplotě do 8 °C - lednička. Dá se také pro dlouhodobé skladování zamrazit. Skladovaný v chladu spotřebujte nejlépe do 6 měsíců. Pro delší dobu jej raději zamrazte.
 
Specifikace
Váha 0.5 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 9 / 133