Odběr novinek
Zboží 62 / 133

KRILL LIQUID - tekutý, 5 kg

Kód: KRLT14
Enzymaticky upravený antarktický Krill v tekuté formě. Neředěný, velmi hustý, v originální podobě. Dovoz Norsko. Špičková kvalita!

Žádné hodnocení.
Výrobce: Marine Harvest
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Zpět k hlavnímu výrobku KRILL LIQUID - tekutý
Další varianty zboží: KRILL LIQUID - tekutý
KRILL LIQUID - tekutý, 5 kg

 

JEDEN Z NEJLEPŠÍCH VNADÍCÍCH ATRAKTORŮ PRO RYBY !!

! Špičková kvalita, bez ředění ! 

 

  • Charakter a složení:  Krill je souhrnné označení pro malé mořské korýše žijící ve světových oceánech především v polárním pásu. Slovo krill pochází z norštiny, kde označuje obsah žaludku ulovených velryb. Obecně se ale používají názvy jako antarktický kril, severský krill a tichomořský kril, označující směs drobných korýšů a mořského planktonu z daných oblastí.

Kril se může dožívat deseti let. Objevuje se ve velkých a hustých rojích, které mohou pokrývat až několik stovek kilometrů čtverečních. Tito malí bezobratlí korýši představují společně s planktonem nejpočetnější složku biomasy na světě. Kril se vyskytuje převážně pod hladinou moře. V noci se však vynořuje na hladinu, kde se živí planktonem. Kril dokáže naklást v průběhu antarktického léta až 10 000 vajíček, která pak klesají 2000 metrů pod hladinu, kde se následně líhnou.

Kril slouží jako potrava mnoha vodním živočichům, například tuleňům, velrybám či tučňákům. Je tvořen převážně drobnými fosforeskujícími korýši, kteří jsou výraznými zdroji nenasycených mastných kyselin. Jejich schránky obsahují vysoký podíl fosforu. Krill je průmyslově zpracováván pro farmaceutický i potravinářský průmysl, ale také jako potrava pro ryby chované v zajetí.

Krill liquid, který nabízíme pro sportovní rybolov je hustá, enzymaticky natrávená, polotekutá směs, dobře ředitelná vodou, se silným rybím pachem s pozadím enzymatického rozkladu. Směs je neředěná jinými surovinami, je v originálním stavu jak jej distribuje norský výrobce. Je to špičkový atraktor pro ryby !

  • Tip na použití:  Vynikající, a těžko překonatelná přísada do boilies, pelet, ale i chytacích a vnadících těst, kde by Krill neměl nikdy chybět při jejich výrobě. Udělejte si vlastní tekutou potravu smícháním Krill liquidu, Tekutých jater  v poměru 1:1. Tuto směs si pak přidávejte do krmítkovek, method mixů, boilies mixů, nebo s ní macerujte pelety a boilies - i několik dní před rybolovem.      
  • Orientační dávkování:    5 – 10 %  ( 50 – 100 g / kg ) do rybích i masových směsí. Krill má vysoký vnadící efekt i při nízké koncentraci ve výrobku. Už při 5 % obsahu má výrazný účinek, proto by přídavek alespoň 3 - 5 % neměl chybět v žádném boilies, nebo těstu na rybím základě! 
  • Skladování a spotřeba: Skladujte v chladu a temnu při teplotě do 15 °C, pak vydrží cca 8 měsíců od zakoupení. Vydrží i déle při teplotě do 8 °C. Neskladujte s potravinami!  

 

 

 

Specifikace
Váha 5.3 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 62 / 133