Zboží 9 / 13

ARAŠIDOVÁ MOUČKA, 1 kg

Kód: ARAM
Strouhaná, arašidová moučka bez přísad a tepelné úpravy! Obsahuje arašidovéhý olej, což je málo známí, ale vynikající atraktor pro ryby, především v teplejším období sezóny!

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty ARAŠIDOVÁ MOUČKA, 1 kg
ARAŠIDOVÁ MOUČKA, 1 kg

 

Chcete se odlišit nástrahou od ostatních?

Vyzkoušejte netradiční, zajimavou a velmi funkční surovinu !

Arašidová moučka je plná aromatického oleje !

A co je mastné, to je chutné - obzvláště to platí pro ryby !

 

  • Složení: Jemná moučka ze surových arašidů = burských oříšků. Bez tepelné úpravy, solené.

 

  • Charakteristika: Jakékoliv druhy ořechů jsou pro ryby velmi přitažlivou surovinou, díky jejich vysokému obsahu aromatických olejů. Arašidové ořechy nejsou žádnou vyjímkou. Arašidová moučka má velmi dobrou výživnou hodnotu, díky obsahu rostlinného oleje a nezbytných nenasycených mastných kyselin. Arašidy obsahují významný podíl specifické látky Resveratrol, jenž je silným přírodním antioxidantem, a také zlepšuje metabolizmus tuků.

Obsah Arašidového oleje dává vnadící směsi ořechovou vůni a chuť, která je pro kapry velmi atraktivní. Upravuje také vlastnosti vyráběné směsi, plastifikuje ji a jde poté dobře zpracovávat.

 

  • Možnosti použití:  Arašidová moučka má jemnou až středně hrubou strukturu a dá se použít ve všech druzích vnadících směsí, nejlépe však ve sladkých, ovocných, rybich, játrových a kořeněných, Je to opravdu velmi dobrá a funkční surovina, především do kaprových směsí, nebo pro lov na feeder. Proto je výborná do speciálních, surovinově bohatších kaprových či feederových krmítkovek, anebo method mixů. 

Obvyklé dávkování:  10 - 15 %,  u sladkých směsí až 20 %.

  • Skladování a spotřeba:  Skladujte v dobře utěsněných obalech ( proti molům ) na suchém, tmavém a chladném místě, nejlépe do 18 °C. Spotřebujte do 6 měsíců, nebo konce rybolovné sezóny.

 

Specifikace
Váha 1 kg
Alternativy a podobné
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 9 / 13