Odběr novinek
Zboží 6 / 20

CSL moučka - JEMNÁ, 2,5 kg

Kód: CSLM40
Vysušená, fermentovaná, jemně mletá kukuřice. Výborná, aromatická přísada do boilies, pelet, či krmítkovek.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty CSL moučka - JEMNÁ, 2,5 kg
CSL moučka - JEMNÁ, 2,5 kg

 

! Výrazná, aromatická surovina z fermentované kukuřice !

Vynikající do všech výrobků pro ryby !

 

  • Charakteristika: Správně by měla být CSL moučka označována jako "Mouka DDGS" , angl. "Distillers dried grains with solubles", nebolim česky  " Sušené výpalky s rozpustným podílem ". Jde o jemně mleté kukuřičné výpalky, vznikající po usušení vykvašených kukuřičných zrn, použitých při výrobě lihu z kukuřice.

Takto upravené krmivo je pro ryby až o 20 % více stravitelnější, chuťově výraznější a přitažlivější, než klasická kukuřice! Velmi dobře působí v teplém období roku, kdy se z mouky snadno uvolňují atraktivní látky a má tak silný vnadící účinek. 

 
Zajímavost:  Tento produkt je nesprávně nazýván jako "CSL  mouka", přičemž označení CSL je pro tekutou složku, vznikající při výrobě lihu z kukuřice! Ale tento název CSL je tak vžitý mezi rybáři, že je všeobecně používán i pro tuhou složku výpalků.
  • Tip na použití: DDGS mouka , alias CSL moučka, je výborná hlavní přísada do boilies a těst. Doporučuji přidávat 15 - 30 %, ne více ! Běžné je cca do 20 %.  

Tato surovina by pro své specifické vlastnosti neměla chybět v žádném boilies, těstu, krmítkovce, či method mixu, byť v menším podílu !

  • Skladování a spotřeba: Skladujte v suchu, chladu do cca 18 °C a temnu, bez přístupu slunečního záření.

Spotřebujte nejlépe do 6 měsíců od nákupu. Při nevhodném skladování v teple a vlhku je  CSL moučka náchylná na zaplísnění. Rádi ji napadají i moly, mějte ji proto hermeticky uzavřenou. Pokud se vám to stane, nevyhazujte ji, ale zkrmte co nejdříve rybám.

 
Specifikace
Váha 2.5 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 6 / 20