Krmné kvasnice - sypké, 5 kg

Kód: KRKS41
Výborná krmná a pojivová surovina do boilies, pelet, obalovacích těst, krmítkovek, method mixů, aj.

Žádné hodnocení.
Výrobce: Bodit Tachov s.r.o
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Zpět k hlavnímu výrobku Krmné kvasnice - sypké
Další varianty zboží: Krmné kvasnice - sypké
Krmné kvasnice - sypké, 5 kg

 

  • Charakteristika: Sušené krmné kvasnice představují vynikající krmný i vnadící doplňek. Kvasničné bílkoviny mají vysokou biologickou hodnotu. Jejich specifická chuť a aroma splňují další pozitivní vlastnost kvasnic a tím je jejich vysoký zchutňující efekt. Kvasnice v sypkém stavu, pro svoji velmi dobrou lepivou schopnost, jsou skvělým doplňkem, při výrobě sypkých vnadících směsí, obalovacích a chytacích těst, boilies i lisovaných pelet a granulí! 
V porovnání se sójou, která je známa svým obsahem antinutričních (snižujících stravitelnost) faktorů (inhibitory proteáz, lektiny, fytáty, polyfenoly), kvasnice tyto látky neobsahují a tím přispívají nejen k lepší stravitelnosti, ale hlavně k vyššímu vnadícímu efektu u ryb. Kvasnice jsou známé také jako vyvazovače toxinů plísní a přispívají tak k vyšší hygieně krmiva.
  • Tip na použití: Krmné kvasnice jsou vynikající přísada do jakýchkoliv výrobků pro ryby a to bez rozdílu. Kvasnice by neměly chybět v žádné směsi pro ryby. Je to nejen výborné pojivo, ale i zchutňovalo s velmi dobrým vnadícím efektem! 

Dávkování může být u všech výrobků až 10 %, tj. 1 kg na 10 kg směsi. Kvasnicemi se nedá nic pokazit, spíše naopak.     

  • Skladování a spotřeba:  Kvasnice skladujte při teplotě do cca 18 °C, nellépe v PVC obalu, nebo PP pytli, uložené na nevodivé podložce - paleta, dřevo, karton - aby nedošlo ke kondenzaci vody z rozdílů teplot a tím následnému zaplísnění. Spotřebujte nejlépe do 6 měsíců od zakoupení. Skladované v chladu do ca 12 °C, vydrží pro potřeby rybolovu až 12 měsíců.    
 
Specifikace
Váha 5 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.