Odběr novinek
Zboží 1 / 5

Moučka Oplatková - KÁVOVÝ KEKS - hrubší, 2,5 kg

Kód: MOKA20
Úžasně aromatická, hrubě mletá oplatková moučka s přirozenou kávovou příchutí. Špičková surovina do speciálních krmítkovek a methodmixů. Vysoký obsah cukru, tuku a přirozených aromatických i chuťových atraktorů.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Moučka Oplatková - KÁVOVÝ KEKS - hrubší, 2,5 kg
Moučka Oplatková - KÁVOVÝ KEKS - hrubší, 2,5 kg

! Jednodruhová moučka z kávových oplatků - keksů !

Vynikající aromatická surovina - zchutňovadlo i pojivo do jakýchkoliv směsí !

! Výrazně zvyšuje vnadící efekt !

 

  • Obsah živin:  Bílkoviny 8,5 %, Tuk 23 %, Vláknina 0,27 %, Popel 1,44 %, Škrob 36,5 %, Cukry 14,5 %, Vlhkost 5 %.

Složení:  Různé druhy oplatků s kávovou příchutí nebo náplní.

  • Charakteristika: Jde o středně hrubě mletou, oplatkovou mouku z kávových keksů s jemnou náplní. Je to vynikající, tukovaná přísada do těsta, která jej navíc i dobře plastifikuje - je snadno tvárné i při vyšší hustotě. Proto se perfektně hodí především jako surovina do boilies, pelet, chytacích i vnadících těst.

Nejlepší uplatnění této oplatkové moučky je ale jako hlavní přísada do krmítkovek a method mixů, kde se jí může dát až 50 - 70 % z celkového obsahu. Po mírném zavlhčení má ideální pojivové vlastnosti s přirozenou vůní.

Oplatková moučka Kávový Keks je slazená, tukovaná, ochucená a aromatizovaná kávou, vanilkou a cukrářským kořením. Je to opravdu vynikající zchutňující surovina, na kterou ryby velmi dobře a rychle reagují. Moučka velmi příjemně a přirozeně voní po sladké kávě s vanilkou. Barva je světle béžová, až mírně do hněda. Odstín barvy se může lišit v jednotlivých dodávkách, dle použité suroviny a šarže.

  • Tip na použití: Kávová moučka by neměla chybět v žádné kvalitní krmitkovce nebo methodmixu. Nezáleží, zda jde o sladké, rybí či masové – všude je vynikající vnadící složkou. Už po lehkém navlhčení výborně pojí a po dopadu do vody se snadno rozpadá. Aktivita ryb je prakticky okamžitá.

Doporučujeme:  cca 10 - 15 % do krmných boilies. Do krmítkovek může jít 50 - 70 %, běžné však je 25 - 50 %. Čím je sypká směs hrubší, nebo obsahuje celý partikel, tím více se může přidat oplatkové moučky. Udrží spolehlivě u sebe až 40 % hrubého partiklu.

Dobrá rada: Pokud nemáte jiné suroviny pro výrobu krmítkovky, lze oplatkovou mouku použít i samostatně jako hlavní surovinu. Pak ale velmi opatrně s vodou, stačí ji jen mírně zavlhčit. Při velkém navlhčení začne příliš lepit nebo si z ní uděláte kaši.

  • Skladování a spotřeba: Skladujte v neprodyšných obalech, v suchu, temnu a chladu do cca 20 °C, bez přístupu slunečního záření.

Spotřebujte do 6 měsíců od nákupu. Při nevhodném skladování v teple a vlhku je oplatková moučka náchylná na zaplísnění. Velmi rádi ji také napadají moly, mějte ji proto hermeticky uzavřenou. Pokud se vám to stane, nevyhazujte ji, ale zkrmte co nejdříve rybám, těm moly v krmivu nijak nevadí.

Specifikace
Váha 2.5 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 1 / 5