Odběr novinek
Zboží 1 / 3

Moučka Oplatková - PIŠKOTOVÁ - jemná, 2,5 kg

Kód: PISK30
Vynikající tříděná, jemně mletá oplatková moučka s výrazně sladkou chutí. Špičková pojivová surovina do boilies a těst. Vysoký obsah přírodního cukru ( 34 % ) a přirozených aromatických i chuťových atraktorů.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Moučka Oplatková - PIŠKOTOVÁ - jemná, 2,5 kg
Moučka Oplatková - PIŠKOTOVÁ - jemná, 2,5 kg

! Jednodruhová jemná moučka z cukrářských piškotů !

Vynikající pojivo a chuťový atraktor do jakýchkoliv těst a směsí !

! Výrazně zvyšuje vnadící efekt !

 

  • Obsah živin:  Bílkoviny 10,5 %, Tuk 5 %, Vláknina 0,5 %, Popel 0,8 %, Škrob 33 %, Cukry 34 %, Vlhkost 10 %.

Složení:  Potravinářské cukrářské piškoty s polevou.

  • Charakteristika: Jde o jemně mletou, oplatkovou mouku z podlouhlých cukrářských piškotu s polevou na povrchu. Je to vynikající sladká přísada do těsta, která jej navíc i dobře plastifikuje - je snadno tvárné i při vyšší hustotě.

Proto se perfektně hodí především jako surovina do boilies, pelet a jakýchkoliv jiných druhů těst. Těsto výborně pojí, je tvárné i při vyšší hustotě a má přirozenou chuť i vůni na kterou ryby intenzivně reagují.

Piškotová oplatková moučka je výrazně slazená, mírně tukovaná, ochucená a aromatizovaná vanilkou. Moučka velmi příjemně a přirozeně voní po sladkých pičkotech s vanilkou. Barva je světle béžová. Odstín barvy se může lišit v jednotlivých dodávkách, dle použité suroviny a šarže.

  • Tip na použití: Piškotová moučka by neměla chybět v žádné kvalitní směsi na boilies nebo v těstech. Nezáleží, zda jde o sladké, rybí či masové směsi – všude je vynikající vnadící složkou. Vynikající je také do jemných feederových method mixů nebo krmítkovek.

Doporučujeme:  cca 10 - 20 % do boilies. Do sypkých směsí může jít 50 - 70 %, běžné však je 25 - 50 %. Čím je sypká směs chudší na pojivové přísady, nebo obsahuje málo atraktivní suroviny ( např. obilné šroty, partikel ), tím více se může přidat oplatkové moučky. Udrží spolehlivě u sebe až 40 % hrubého partiklu.

  • Skladování a spotřeba: Skladujte v neprodyšných PVC obalech, v suchu, temnu a chladu do cca 20 °C, bez přístupu slunečního záření. Pozor! Tato oplatková moučka uložená volně na vzduchu snadno přijímá vzdušnou vlhkost a spéká se do tvrdších hrudek. 

Spotřebujte do 6 měsíců od nákupu. Při nevhodném skladování v teple a vlhku je oplatková moučka náchylná na tvrdnutí a zaplísnění. Velmi rádi ji také napadají moly. Mějte ji proto opravdu hermeticky uzavřenou. Pokud se vám to stane, nevyhazujte ji, ale zkrmte co nejdříve rybám, těm moly v krmivu nijak nevadí.

Specifikace
Váha 2.5 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 1 / 3