Odběr novinek
Zboží 1 / 3

Moučka Oplatková - SLANÁ s KOŘENÍM - hrubší, 5 kg

Kód: MOSK41
Vynikající tříděná, hrubě mletá, slaná oplatková moučka s kořeněnou příchutí. Špičková surovina do speciálních krmítkovek a methodmixů. Vyšší obsah soli a koření,. Přirozené aromatické i chuťové atraktory umocněné pečenými surovinami.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Zpět k hlavnímu výrobku Moučka Oplatková - SLANÁ s KOŘENÍM - hrubší
Další varianty zboží: Moučka Oplatková - SLANÁ s KOŘENÍM - hrubší
Moučka Oplatková - SLANÁ s KOŘENÍM - hrubší, 5 kg

 

! Jednodruhová moučka ze slaných a kořeněných oplatků !

Vynikající surovina, zchutňovadlo i pojivo do vnadících směsí !

! Velmi výrazně zvyšuje vnadící efekt !

 

  • Obsah živin:  Bílkoviny 8,5 %, Tuk 8 %, Vláknina 0,7 %, Popel 1,6 %, Škrob 32,5 %, Sůl 11,5 %, Vlhkost 10 %.

Složení: Různé druhy slaných tyčinek, kořeněné oplatky a chipsy.

  • Charakteristika: Jde o středně hrubě mletou, oplatkovou mouku ze slaných tyčinek a kořeněných oplatků. Je to atraktivní, silně ochucená surovina. Díky rozdrceným kouskům tyčinek vytvoří ideální strukturu pro vnadění.

Nejlepší uplatnění této oplatkové moučky je jako hlavní přísada do krmítkovek a method mixů, kde se jí může dát až 50 - 70 % z celkového obsahu. Po mírném zavlhčení má ideální pojivové vlastnosti s příjemnou, kořeněnou vůní po pečených slaných tyčinkách.

Slaná oplatková moučka s kořením je mírně tukovaná, ochucená hrubou solí a přírodním kořením ( kmín, paprika, oregano, aj ). Je to vynikající zchutňující surovina na slaném základě pečeného těsta, na kterou kaprovité ryby velmi dobře a rychle reagují. Moučka velmi příjemně a přirozeně voní po slaném pečivu. Barva je světle žluto hnědá. Odstín barvy se může lišit v jednotlivých dodávkách, dle použité suroviny a šarže.

  • Tip na použití: Slaná moučka je vynikající do každé kvalitní krmitkovky nebo methodmixu. Nezáleží, zda jde o rybí, či masové druhy – všude je vynikající vnadící složkou. Už po lehkém navlhčení výborně pojí a po dopadu do vody se snadno rozpadá. Aktivita ryb je prakticky okamžitá.

Doporučujeme:  cca 10 - 15 % do krmných boilies. Do krmítkovek a methodů může jít 50 - 70 %, běžné však je 25 - 50 %. Čím je sypká směs chudší na atraktivní suroviny, tím více se může přidat této slané oplatkové moučky. Udrží spolehlivě u sebe až 30 % hrubého partiklu.

Dobrá rada: Pokud nemáte jiné suroviny pro výrobu krmítkovky, lze tuto oplatkovou mouku použít i samostatně jako hlavní surovinu. Pak ale velmi opatrně s vodou, stačí ji jen mírně zavlhčit. Při velkém navlhčení začne příliš lepit nebo si z ní uděláte kaši.

  • Skladování a spotřeba: Skladujte v neprodyšných obalech, v suchu, temnu a chladu do cca 20 °C, bez přístupu slunečního záření. Špatně uzavřená může ve vlhku začít tvrdnout.

Spotřebujte do 6 měsíců od nákupu. Při nevhodném skladování v teple a vlhku je oplatková moučka náchylná na zaplísnění. Velmi rádi ji také napadají moly, mějte ji proto hermeticky uzavřenou. Pokud se vám to stane, nevyhazujte ji, ale zkrmte co nejdříve rybám, těm moly v krmivu nijak nevadí.

Specifikace
Váha 5 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 1 / 3