Odběr novinek
Zboží 9 / 21

GLM extrakt - Moučka ze zelených mušlí, 1 kg

Kód: GLM13
Čistá, neředěná moučka z těl mořských mlžů - Slávek zelenoústých. Specifická vůně i chuť, vynikající do rybích těst a dipů. Silný a velmi výrazný atraktor pro ryby. Celoroční použití. Vyrobeno na Novém Zélandu.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Zpět k hlavnímu výrobku GLM extrakt - Moučka ze zelených mušlí
Další varianty zboží: GLM extrakt - Moučka ze zelených mušlí
GLM extrakt - Moučka ze zelených mušlí, 1 kg

 

VYNIKAJÍCÍ VNADÍCÍ ÚČINEK PRO RYBY !

! Špičková kvalita - neředěná surovina z mořských mušlí !

 

  • Charakteristika: Velmi oblíbená, specifická moučka mezi sportovními rybáři.  GLM - zkratka pro Green Lipped Mussel - je anglické označení pro surovinu vyrobenou z mořských mušlí - Slávky zelenoústé ( Perna canaliculus ). Tato moučka obsahuje sušená, jemně mletá těla těchto mořských mlžů, pocházejících z intenzivních chovů Nového Zélandu.

Moučka GLM má velmi specifickou vůni i chuť. Je jemné, sypké struktury s jasně zelenou barvu. Nabízíme originální, neupravovaný produkt, bez příměsi jiných surovin.

  • Možnosti použití:  GLM moučka je vynikající, a jedinečná přísada do boilies, pelet, chytacích a vnadících těst, nebo na výrobu práškových dipů, tekutých potrav, aj. GLM extrakt je dobře rozmíchatelný ve vodě, vytváří však po ustálení sediment. 

Dávkování:  Vzhledem k velmi dobrému vnadícímu účinku GLM moučky stačí přidat jí jen 5 - 10 % ( 50 - 100 g na kg ) do boili směsi, při obsahu ostatních rybích surovin. Je to dostačující množství, které ryby ve vodě už velmi dobře cítí. Silnější dávkování není sice také na škodu ( 10 - 15 % ), ale je již finančně náročnější.

  • Skladování a spotřeba: Skladujte v hlavně v suchu a temnu, v hermeticky uzavřených PVC obalech, při teplotě do 20 °C cca 6 měsíců od zakoupení. Vydrží i mnohem více, a to až 12 měsíců při teplotě skladování do 10 °C. Neskladujte s potravinami.
Specifikace
Váha 1 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 9 / 21