Zboží 4 / 10

Moučka Rybí - S MASOVOU MOUČKOU, 1 kg

Kód: RMK11b010
Tukovaná směs rybí moučky a masové moučky v poměru 60 : 40 ! Určeno výhradně pro sportovní rybolov! Výborná kombinace surovin do jakýchkoliv směsí!

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Moučka Rybí - S MASOVOU MOUČKOU, 1 kg
Moučka Rybí - S MASOVOU MOUČKOU, 1 kg

 

Vynikající surovina do jakýchkoliv výrobků pro sportovní rybolov !

 

  • Obsahuje:  40 % tepelně upravené, jemně mleté, vysoce jakostní masové moučky s vysokým obsahem NL látek - bílkovin, a to 55 %. Rybí moučku v objemu 60 % pocházející ze sladkovodních ryb s obsahem bílkovin 45 %. Rybí olej 3 %.

 

  • Charakteristika:  Dvoudruhová živočišná surovina tukovaná rybím olejem. Rybí moučka je zastoupena vyšším dílem s přídavkem rybího oleje. Barva se tmavě hnědá, s masovou vůní a velmi jemným pozadím rybiny ( je až neznatelná pro čich lidí, ale ryby ji ve vodě velmi dobře rozeznají ).
  • Nemusíte tak kupovat dvě suroviny! Směs není určena pro přímé vnadění, ale jako komponent pro výrobu návnad a nástrah - boilies, pelety aj., nebo doplnění vlastních vnadících směsí - krmítkovky, method mixy, boilies mixy, aj.

Jde o surovinu, složenou z živočišných mouček hospodářských zvířat a sladkovodních ryb.Tato vícesložková moučka zajistí ve vodě široké spektrum pachů a chutí, přirozených pro ryby.

  • Tip na použití: 

Pro lov bílých a kaprovitých ryb je ideální přidat 30 – 40 %  této moučky do směsi.

Pro výrobky na lov pstruhů, jeseterů a sumců až 55 - 65 % obsah. 
 
Pro výrobu masových boilies doporučuji přidat 45 – 55 %.
  • Skladování a spotřeba: Skladujte v uzavřených PVC obalech, v suchu a chladu, do cca 18 °C a spotřebujte nejlépe do 6 měsíců. Při skladování v chladu do 12 °C, do 10 měsíců.
Specifikace
Váha 1 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 4 / 10