Odběr novinek
Zboží 8 / 21

Moučka Rybí - SARDINKOVÁ, 1kg

Kód: MRS10
Výběrová jednodruhová moučka ze sušených Sardinek bez jiných příměsí. Funkční i v zimním období. Doporučujeme do těst na boilies, pelet, method mixů nebo krmítkovek. Výborný vnadící atraktor pro ryby.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Moučka Rybí - SARDINKOVÁ, 1kg
Moučka Rybí - SARDINKOVÁ, 1kg

 

Vysoký vnadící efekt i ve studené vodě !

Aromatická, jemná, jednodruhová moučka ze Sardinek !

 

  • Obsah základních živin:  Bílkoviny ( proteiny ) 64 %. Tuk 12 %. Vláknina 0,01 %. Popel 9 %. Vlhkost 9 %.
  • Charakteristika: Extra kvalitní, tříděná - výběrová, jednodruhová rybí moučka ze Sardinek s výrazným, ale přitom příjemným rybím aroma typickým pro "Sardinky v oleji". Vyrábí se z menších celých sardinek a ze zbytků těl po jejich zpracování. Sardinková moučka má světlejší zelenkavě šedou barvu. Země původu Německo.
     
  • Možnosti použití:  Sardinková moučka je vhodná do všech druhů výrobků pro ryby. Díky své výrazné vůni i chuti je oblíbenou součástí boiliesovýcch těst pro lov velkých kaprů. Přesto že je moučka jemné struktury, je dostatečně v těstě hutná, takže jej nenadnáší ani při větším obsahu, jako např. Krevetová nebo Krillová moučka.

Dávkování: Doporučujeme dávat do směsí cca 20 - 40 %.  Záleží ale na jejich základním složení ( sladký nebo masový základ ) a použitých dalších surovinách.

  • Skladování a spotřeba: Skladujte v dobře uzavřených obalech, v suchu a chladu, do cca 20 °C a spotřebujte nejlépe do 6 měsíců od zakoupení. Dlouhodobé skladování pak snižuje přirozené aroma Sardinkové moučky. Obal nepokládejte na beton, ale na dřevěnou nebo kartonovou podložku - riziko kondenzace vody v obalu.

 

Specifikace
Váha 1 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 8 / 21