Odběr novinek
Zboží 15 / 16

Red Fish moučka - Hrubší - 0,8 - 1,2 mm, 500 g

Kód: RFMP10
Mikrogranulovaná směs upravených rybích mouček špičkové kvality, vycházející z potravy pro plůdek ryb. Vysoký obsah aminokyselin, izolovaných z rybího masa a astaxanthanu. Vynikající přísada do extra kvalitních boilies, obalovacích těst nebo methodů.

Žádné hodnocení.
Coppens Výrobce: Coppens
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Red Fish moučka - Hrubší - 0,8 - 1,2 mm, 500 g
Red Fish moučka - Hrubší - 0,8 - 1,2 mm, 500 g
 

Špičková přísada do směsí na výrobu boilies, těst, method mixů, aj. !

! Ideální pro chladnější vody - jinak celoroční požití !

 

  • Složení: Extrudované rybí maso, hydrolyzovaný mořský plankton - Krill, rozpustný rybí protein, rybí vývar, kukuřičný gluten, kvasnice, rybí tuk, přírodní barvivo a antioxidant - Astaxanthan, aj. Doplňkový soubor aminokyselin, minerální a vitamínový komplex, aj.

Obsah bílkovin (NL) 56 %, tuk 14 %, vláknina 0,5 %, popeloviny 5 %.

  • Charakteristika: Tato lehce hrubší Red Fish moučka vychází z krmiva pro plůdek především lososovitých ryb a je té nejvyšší kvality od holandské firmy Coppens - světové špičky v oblasti vývoje a výroby speciálních krmiv pro ryby.

Doporučený přídavek do směsí je běžně 10 - 15 %. U závodních směsí až do 25 %.

Vyrobeno špičkovou technologii, která v ČR vůbec není a asi ani dlouho nebude. Firma garantuje obsah živin jednotný v každé mikropeletě. Barva je temně červená po přírodním antioxidantu a barvivu, který se izoluje z mořských řas. Vůně je výrazná po rybině.

Možnosti použití: Red fish moučka 0,8 - 1,2 mm je v takové kvalitě, že živinami a využitelností je pro ryby téměř shodná s přirozenou potravou - planktonem. To má pak samozřejmě i vynikající vnadící efekt na všechny ryby. Red fish moučka je perfektním surovinovým doplňkem při výrobě vyšší třídy boilies, obalovacích těst nebo práškových dipů. Je i vynikající přisadou do sypkých vnadících směsí pro lov na feeder, či plavanou - především do závodních směsí!

  • Skladování a spotřeba: Krmivo skladujte v suchu, chladu a temnu, v hermeticky uzavřených obalech. Dobře skladované spotřebujte do 10 měsíců od nákupu.
Specifikace
Váha 0.5 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 15 / 16