Odběr novinek
Zboží 21 / 22

RYBÍ PROTEIN SARDINKOVÝ 78% - Rozpustný, 500 g

Kód: RPSA10
Hydrolyzovaný protein ze sardinek ve vysoké kvalitě. Velmi dobře rozpustný i ve studené vodě! Vysoce funkční i v zimním období! Doporučujeme do těst na boilies, krmítkovek, boosterů a dipů. Vynikající atraktor pro ryby.

Žádné hodnocení.
Výrobce: Ge Pro
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty RYBÍ PROTEIN SARDINKOVÝ 78% - Rozpustný, 500 g
RYBÍ PROTEIN SARDINKOVÝ 78% - Rozpustný, 500 g

 

Vysoká rozpustnost i v ledové vodě !

 

  • Charakteristika: Speciálně upravený, nízkotučný hydrolyzovaný rybí protein, izolovaný pouze z těl sardinek. Obsah bílkovin ( proteinu ) 78%. Díky pouze 1% obsahu tuku je protein velmi dobře rozpustný ve vodě a to i ve velmi studené! Stravitelnost pro ryby je přes 95 % .

Rozpustný Sardinkový protein je dle mého nezbytná přísada do všech kvalitních výrobků pro účely rybolovu. Hydrolyzované proteiny mají zkrácené bílkovinné řetězce a velmi nízký obsah tuku, takže se i ve studené vodě výborně rozpouští a vytváří silnou a výraznou pachovou stopu. 

Proto velmi dobře pracuje i v období od podzimu až do jara, včetně zimy. Surovina má světle béžovou barvu, je velmi jemné, až pudrovité konzistence s velmi specifickou a neobvyklou vůní.

Orientační dávkování: Standartně se do výrobků dává  5 %, tj. 50 g / kg směsi. Do silných rybích, nebo masových směsí lze dát až 10 %, tj. 100 g / kg.

  • Dobrá rada:  Smíchejte Sardinkový protein se Sušenými játry v poměru 1 : 1. Získáte vynikající práškový dip, kterým můžete obalit boilies či pelety. Tato směs má silný a rychlý vnadící účinek, a to i ve studené vodě! Stejně tak jej můžete kombinovat i s rybí moučkou LT 94, LT 72, Lososovým proteinem, aj .
Specifikace
Váha 0.5 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 21 / 22