Odběr novinek
Zboží 3 / 9

Pivovarské kvasnice, 5 kg

Kód: SR11b161
Výborná pojivová a ochucovací surovina do boilies a těst.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Zpět k hlavnímu výrobku Pivovarské kvasnice
Další varianty zboží: Pivovarské kvasnice
Pivovarské kvasnice, 5 kg
  • Charakteristika: Pivovarské kvasnice jsou vedlejším produktem při výrobě piva. Během kvašení, kdy se cukr mění na alkohol, se kvasnice v nádržích velmi rychle množí. Takto získané kvasnice se suší a používají se nejčastěji jako prášek, který se dobře rozpouští ve vodě a také dobře váže na další suroviny při míchání krmných směsí. 
Barva prášku je světle hnědá, s charakteristickým, příjemným, pivním, nahořklým pachem. Sušené kvasnice jsou konzistencí podobné hladké mouce. Pivovarské kvasnice obsahují vitamíny skupiny B, bílkoviny, minerály a stopové prvky. Podílí se na látkové výměně proteinů, tuků a uhlohydrátů, jsou i zdrojem vysoce stravitelných bílkovin a dalších biologicky účinných látek. Proto jsou špičkovým krmným doplňkem u hospodářských i domácích zvířat!
 
Pro sportovní rybolov  mají význam jako vynikající pojidlo do výrobků a také jako ochucovadlo a  pachový traktor. Oproti klasickým krmným kvasnicím obsahují výrazné, specifické chuťové a aromatické látky, na které ryby velmi dobře reagují! Nevýhodou je jejich dvojnásobně vyšší cena, oproti krmným kvasnicím, která však odpovídá kvalitě i šířce spektra využití.
  • Tip na použití: Pivovarské kvasnice jsou vynikající přísada do jakýchkoliv výrobků pro ryby, a to bez rozdílu! Kvasnice, ať už krmné, nebo pivovarské, by neměly chybět v žádné směsi pro ryby. Je to nejen výborné pojivo, ale i zchutňovalo s velmi dobrým vnadícím efektem! Dají se perfektně využít i jako dip na boilies či pelety, nebo jako zásyp po macerování. 
  • Dávkování: může být u všech výrobků až 5–10%, tj. 0,5–1 kg na 10 kg směsi. 
Pivovarskými ani krmnými kvasnicemi se nedá nic pokazit! Spíše naopak! Ale přesto pozor – všeho moc škodí.

 

Specifikace
Váha 5 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 3 / 9